Praca Pokojowa Francja

Znaleźliśmy 4 oferty

Pokojówka/Pokojowy Francja

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998 Aktualnie dla naszego klienta – HOTELU *** położonego w 56170 Quiberon we FRANCJI poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko: Pokojowy/Pokojowa od zaraz Co mamy do zaoferowania? • Polską

2024-05-02 11:14:53
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
GLOBALE RESSOURCE HUMAINE SP Z O O
2 dni temu z lento.pl

Pokojowa - różne ofery, sezon 2024

Od 2005 roku specjalizujemy się w łączeniu wykwalifikowanych pracowników z renomowanymi pracodawcami we Francji. Wspieramy naszych pracowników na każdym etapie organizacji pracy - począwszy od

2024-04-29 10:12:01
1600 - 1900 zł
Eu Workers
2,6
Francja
5 dni temu z pl.europa.jobs

Pokojówka/pokojowy w hotelu. Francja

Do Twoich obowiązków będzie należało:sprzątanie i utrzymanie w czystości pokoi i części wspólnych obiektu,sprawdzenie czystości pościeli, ręczników etc.stosowanie standardów hotelu.Oczekujemy:doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,umiejętności

2024-05-03 11:54:01
Francja
Wczoraj z jobs.pl

pokojówka / pokojowy - Francja

Opis stanowiska:sprzątanie pokoj ów hotelowych oraz pomieszczeń sanitarnych.Wymagania:WYMAGANE doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - minimum rok.Oferujemy:12,00 EUR brutto na godzinę,możliwe nadgodziny - dodatkowo płatne,praca u stałego, sp

2024-05-03 11:53:56
Rodzaj pracy: Stała
Francja

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Francja