Praca Spawacz Finlandia

Znaleźliśmy 5 ofert

SPAWACZ TIG / Aluminium

Opis stanowiska Miejsce pracy: Finlandia , Forma pracy: Pełny etat Umowa:Umowa o pracę Liczba wakatów: 3 17,00 Euro za godzinę brutto dodatki za pracę na zmianę wieczorną +1,29 eur/h = 18,29eur/h Spawanie blach z aluminium o grubości 3mm-6mm..

2024-04-29 12:00:45
15300 - 16000 zł
D&D Invest
Turku
5 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Opis stanowiska Miejsce pracy: Finlandia, Forma pracy: Pełny etat Umowa:Umowa o pracę Liczba wakatów: 1 16,00 Euro za godzinę brutto +6,3% - 14,3% dodatki za pracę na zmianę wieczorną +1,29 eur/h Spawanie blach z aluminium o grubości 3mm-6mm..

2024-04-29 12:00:42
D D Invest
Tampere

SPAWACZ / Aluminium

Opis stanowiska Miejsce pracy: Finlandia , Forma pracy: Pełny etat Umowa:Umowa o pracę Liczba wakatów: 3 17,00-22,00 Euro za godzinę brutto dodatki za pracę na zmianę wieczorną +1,32 eur/h Spawanie blach z aluminium o grubości 2mm-6mm Wymagania:..

2024-04-29 12:01:13
D&D Invest
Jyvaskyla

Spawacz Finlandia

Opis stanowiska:praca przy produkcji jacht ówspawanie i montaż element ówWymagania:doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - spawalnictwouprawnienia TIG. MIG lub MAGsamodzielność w pracy,dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.podstawowa z

2024-05-03 11:53:56
Rodzaj pracy: Stała
Finlandia
Wczoraj z jobs.pl

Spawacz Monter rurociągów Finlandia

Opis stanowiska:Poszukujemy spawaczy i monter ów rur do pracy w fabryce w mieście Naantali1. Spawacz - spawanie rur w fabryce2. Monter rur - montaż rur w fabryce. Wymagania:znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnymdoświad

Finlandia

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Finlandia