Dzisiejsze oferty pracy Wolbrom

Znaleźliśmy 2 oferty

Operator linii produkcyjnej | Bez doświadczenia...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa maszyn produkcyjnych m.in. prasy, zgrzewarki, klejarki; - prace manualne; - kontrola wizualna jakości wyrobu; - uzupełnianie dokumentów produkcyjnych. WYMAGANIA: - Chęć i motywacja do pracy - Rzetelność, dokładność - Goto

2024-05-09 18:30:15
DOMINO POLSKA SP. Z O. O
Wczoraj z aplikuj.pl

Staż z urzędu pracy Pracownik biurowy

Opis zadań:Obsługa klienta, odbieranie poczty tradycyjnej oraz elektronicznej, archiwizacja dokumentów Wymagania:Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Stypendium brutto: 1 790,3 PLNRodzaj umowy:Nie dotyczyOpis oferty:Oferta dla

2024-05-09 18:41:23
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Wolbrom