Dzisiejsze oferty pracy Skoczów

Znaleźliśmy 7 ofert

Starszy Specjalista ds Kontrolingu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Analiza wyników finansowych firmy i wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych w tym obszarze - Wyjaśnianie nieprawidłowości wpływających na wynik firmy - Przygotowywanie analiz finansowych i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy: dla

2024-04-29 18:30:02
Kuźnia Polska S.A
Wczoraj z aplikuj.pl

Inżynier Automatyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Serwisowanie sterowników PLC oraz paneli HMI, - Modernizacja urządzeń w zakresie oprogramowania PLC oraz paneli HMI, - Diagnostyka i serwisowanie sieci PROFINIET, PROFIBUS oraz MODBUS - Tworzenie dokumentacji technicznej w odpowi

Kierownik apteki w Skoczowie

Apteka w Skoczowie zatrudni kierownika apteki!!! Wymagania na stanowisko: tytuł magistra farmacji, prawo wykonywania zawodu farmaceuty (wymóg konieczny) minimum 5 lat stażu pracy w aptece, d

2024-04-29 17:10:00
Wczoraj z praca.farmacja.pl

Monter

HR SIGMA obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko: Pracownik montażu MonterObowiązki Prace montażowe na produkcji, Obsługa maszyn montażowych, Wzrokowa kontrola jakości. Wymagania Gotowość do podjęcia pracy, Mile widziane doświa

2024-04-29 18:00:10
Hr Sigma SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wczoraj z gowork.pl

Pracownik produkcji - Łatwa praca

Pracownik produkcji - Łatwa pracaObowiązki obsługa nowoczesnych maszyn linii produkcyjnej nadzór i kontrola parametrów jakościowych produktów przestrzeganie zasad BHP pakowanie, etykietowanie Wymagania dobra organizacja pracy znajomość obsługi komput

2024-04-29 18:00:01
Agencja pracy GoWork.pl

Sprzedawca

Zakres obowiązków:sprzedaż obuwia, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, eksponowanie towary, układanie towaru Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca*Wymagania pożądane: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wynagrodzenie brutto: od 4

2024-04-29 18:41:33
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii...

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50

2024-04-29 18:00:08
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Skoczów