Dzisiejsze oferty pracy Siechnice

Znaleźliśmy 3 oferty

Operator produkcji - praca na I-zmianę!

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od ponad 13 lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań..

2024-04-29 09:39:34
5000 - 6000 zł
MRJOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o
3,3
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Pracownik socjalny

Zakres obowiązków:1. Dokonywanie analizy i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia z pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń;2. Opracowywanie oraz realizacja projektów socjalnych;3. Udzielenie informacji

2024-04-29 18:41:22
od 4800 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Gminny ośrodek pomocy społecznej w siechnicach
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Pracownik Sklepu

Pracownik Sklepue43932Obowiązki Razem z innymi pracownikami dbasz o to, aby sklep był schludny i uporządkowany, a towar wyeksponowany na półkach w taki sposób, aby klienci mogli szybko znaleźć swoje produkty i nigdy ich nie przegapili. Oczywiście rów

2024-04-29 18:00:07
ACTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wczoraj z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Siechnice