Dzisiejsze oferty pracy Rumia

Znaleźliśmy 6 ofert

Pracownik magazynu/kompletacji zamówień

Do Twoich obowiązków będzie należało:kompletacja towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniamiprzygotowywanie produktów do wysyłkiinne zlecone prace magazynoweOczekujemy:doświadczenie w pracy na magazynie będzie na pewno Twoim atutemmile widziane prawo ja

2024-05-03 11:54:01
Wczoraj z jobs.pl

2024-05-03 11:54:00

Młodszy specjalista ds. organizacji produkcji...

Zakres obowiązków: przygotowanie produkcji, wycięcie, przygotowanie i rozdysponowanie na maszyny pakietów produkcyjnych (tkaniny, taśmy), obsługa plotera laserowego oraz automatycznego cuttera do taśm - przeszkolimy :), nadzór i kontrola produkcji, b

2024-05-03 11:53:59

Pracownik hali w markecie budowlanym

OBOWIĄZKI:wykładanie towaru na hali sprzedażyobsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.WYMAGANIA:Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:jesteś gotowy/a do pracy zmianowejpotrafisz pracować w zespolenie brakuje Ci chęci do pracyOFERUJEMYumowę zleceniestawkę

2024-05-03 11:53:52

Kasjer/ kasjerka w markecie budowlanym

OBOWIĄZKIobsługa kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczegoobsługa klienta zgodna ze standardami firmydbanie o czystość stanowiska kasowegoprawidłowe rozliczanie pieniędzyWYMAGANIAwysoka kultura osobistadyspozycyjnośćkomunikatywność oraz odpowiedzialn

czynności pomocnicze w sklepie

Masz wolne dni 15-17.04 i chcesz wykorzystać je na zarobienie dodatkowych pieniędzy? Nie straszna Ci praca fizyczna? Nie czekaj, aplikuj! Dla naszego klienta - sklepu z meblami i akcesoriami domowymi poszukujemy pracownika pomocniczego.Lokalizacja: R

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Rumia