Dzisiejsze oferty pracy Radomsko

Znaleźliśmy 10 ofert

Operator maszyn

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych. Obecnie, dla naszego Klienta z branży recyklingu, poszukujemy..

2024-05-16 09:17:14
5500 - 6300 zł
MOTIVATED SP. Z O.O
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Vollmart24 zatrudni kierownika sklepu i zastępcę

W związku z dynamicznym rozwojem sieci, sklep Vollmart24.com w nowej lokalizacji w Radomsku poszukuje osób do pracy na stanowisku Kierownik Sklepu/Z-ca kierownika sklepu Zakres obowiązków • Zarządzanie zespołem pracowników i sklepem • Zapewnienie spr

2024-05-16 13:38:50
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Vollmart24.com grupa Brand Distribution
Wczoraj z lento.pl

Kasjer Sprzedawca Radomsko

Sklep Vollmart24 w Radomsku (planowany termin otwarcia - kwiecień 2024 r.) zatrudni kasjerów sprzedawców oraz kasjerów funkcyjnych z doświadczeniem w prowadzeniu zmiany, rozliczaniu kas, otwieraniu i zamykaniu sklepu Zakres zadań: Dbanie o właściwy s

2024-05-16 13:38:45
Vollmart24.com

Vollmart24 zatrudni magazynierów

W związku zpanowanym w wkietniu 2024 r. otwarciem sklepu Vollmart24 w Radomsku, poszukujemy magazynierów Zadania: - przyjmowanie dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową - dbałość o prawidłowy obrót towarów w magazynie - utrzymywanie porządku na maga

2024-05-16 13:38:43

Pakowacz Radomsko

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego

2024-05-16 18:36:12
GI Group
Wczoraj z hrlink.pl

Inspektor

Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko: Inspektor Do spraw: BHP w Jednoosobowym Stanowisku ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Adres urzędu: 97-500 Radomsko ul

2024-05-16 08:00:02
Komenda Powiatowa Policji w Radomsku
Wczoraj z Biuletyn informacji publicznej

PAKOWACZ

Wymagania: · Gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym· Samodzielności i umiejętności pracy w grupie · &nb

2024-05-16 18:22:03
GI Group
Wczoraj z pl.gigroup.com

Pracownik produkcji / Робота на виробництві

Pracownik produkcji / Робота на виробництвіTwój zakres obowiązków Монтаж запчастин при виробничій лінії, контроль якості готових виробів, дотримання виробничих інструкцій. Nasze wymagania Готовність до роботи у 3 зміни по 8 годин, відповідальне ставл

2024-05-16 11:00:22
SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o
Wczoraj z gowork.pl

Przedstawicielka handlowa / Przedstawiciel handlowy...

Przedstawicielka handlowa / Przedstawiciel handlowy ds. obsługi serwisów samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczychTwój zakres obowiązków Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów w kanale B2B – serwisy samochodów ciężarowych, ma

2024-05-16 11:00:20
WURTH POLSKA Sp. z o. o

Pracownik prac dorywczych

Zakres obowiązków:pakowaniu, składaniu towaru, pracach porządkowych, odseparowywaniu oraz kontroli detali, obudów aluminiowych w podziale na dobre i wadliwe, cięciu oraz pakowaniu folii stalowych Prace powyższe mogą być wykonywane za pomocą prostych

2024-05-16 18:41:19
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Radomsko