Dzisiejsze oferty pracy Pisz

Znaleźliśmy 5 ofert

Praca w Jabłoń Lake Resort

Restauracja Imbirowy Sad zatrudni osobę do zmywania naczyń. Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, wszystkiego cię nauczymy. Praca w miłym i profesjonalnym zespole

2024-05-08 12:20:01
Wczoraj z piszanin.pl

Zatrudnię do Prac ogólnobudowlanych

Zatrudnię do prac ogólnobudowlanych , montaż okien, drzwi, bram garażowych. Praca na miejscu, dobre warunki płacy

Wsparcie pracy sklepu I Pisz ul. M. Wołodyjowskiego...

Pisz Wsparcie pracy sklepu I Pisz ul. M. Wołodyjowskiego 17a - Warm, 12-200

2024-05-08 17:05:07
Biedronka
Wczoraj z pracawbiedronce.pl

Inżynier budowy

Zakres obowiązków:nadzór nad prowadzonymi pracami pod względem jakościowym, technicznym, logistycznym, ekonomicznym i terminowym Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, specjalizacja: budownictwoUprawnienia

2024-05-08 18:41:33
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Przedsiebiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp...
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Kierownik budowy

Zakres obowiązków:bezpośrednia odpowiedzialność za nadzór nad prowadzonymi pracami pod względem jakościowym, technicznym, logistycznym, ekonomicznym i terminowy, przygotowanie dokumentacji rozliczeniowej, powykonawczej oraz dokonywanie odbiorów robót

od 8000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Pisz