Dzisiejsze oferty pracy Pabianice

Znaleźliśmy 9 ofert

Pomoc Kuchenna

Zapraszamy bardzo serdecznie do składania aplikacji na ofertę Pomoc kuchenna- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA. Praca polega na pomocy w przygotowaniu dań, wydawaniu posiłków oraz utrzymania czystości na stanowisku pracy. Od kandydata oczekujemy..

2024-05-08 09:04:37
2770 - 28 zł
Level Work
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Kucharz - na dwie zmiany

Szukamy samodzielnego kucharza do obsługi restauracji pracowniczej Obowiązki: przygotowywanie dań ciepłych i zimnych zgoodnie z przepisami Praca 2 zmiany, poniedziałek - piątek 6-14 lub 18-2 Dojazd własny (Pawlikowice) Wymagana książeczka..

2024-05-08 12:15:33
35 - 37 zł
Level Work

Sprzedawca na stacji paliw - Circle K - Pabianice

TY TROSZCZYSZ SIĘ O NASZYCH KLIENTÓW, MY TROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE Rozglądasz się za nowymi możliwościami? A może szukasz pierwszej pracy, dodatkowego zarobku lub nowego kierunku zawodowego? Ja

2024-05-08 15:36:41
Circle K Polska Sp. z o. o
Wczoraj z hrlink.pl

Mechanik polowy

Zakres obowiązków: Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®; Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych; Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu

2024-05-08 10:30:03
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Bergerat Monnoyeur sp. z o.o
Wczoraj z praca.pl

Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń z NFZ...

Liczba wakatów: 2 Zakres obowiązków: Nadzorowanie prawidłowego kodowania i rozliczania świadczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia, w tym: nadzór nad niezakodowanymi świadczeniami, poprawianie błędów po weryfikacji NFZ, pisanie pism do NFZ z wyjaśnieniam

2024-05-08 15:36:42
Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o. o

Pracownik Działu Inwestycji i Eksploatacji

Wymagania: Doświadczenie w eksploatacji technicznej budynków użyteczności publicznej i utrzymania infrastruktury (prawidłowa konserwacja budynku wraz z mediami, zarządzanie usługami zewnętrznymi – ochrona, sprzątanie itp.)LUB Doświadczenie w inwestyc

2024-05-08 15:36:48

Wsparcie pracy sklepu I Pabianice ul. Piotra...

Pabianice Wsparcie pracy sklepu I Pabianice ul. Piotra Skargi - Łódz, 95-200

2024-05-08 17:05:07
Biedronka
Wczoraj z pracawbiedronce.pl

Nastawiacz maszyn

Nastawiacz maszynTwój zakres obowiązków obsługa maszyn, robotów i urządzeń z zakresu oświetlenia, dbanie o właściwy stan techniczny maszyn z zakresu mechaniki (konserwacja i drobne naprawy), raportowaniu procesów, inne prace produkcyjne. Nasze wymaga

2024-05-08 11:00:25
SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o
Wczoraj z gowork.pl

Pracownik Sklepu

Pracownik Sklepue47388Obowiązki Razem z innymi pracownikami dbasz o to, aby sklep był schludny i uporządkowany, a towar wyeksponowany na półkach w taki sposób, aby klienci mogli szybko znaleźć swoje produkty i nigdy ich nie przegapili. Oczywiście rów

ACTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Pabianice