Dzisiejsze oferty pracy Maków Mazowiecki

Znaleźliśmy 2 oferty

Monter - praca w delegacji Nowe

Firma Tincors od wielu lat działa w branży przemysłowej. Nasze projekty realizujemy na terenie całej Europy. Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska monterskie do projektów na terenie Polski.Monter - praca w delegacjiObowiązki Praca przy demontażu/m

2024-05-05 11:00:24
Tincors Sp. z o.o
Dzisiaj z gowork.pl

Laborant biochemiczny

Zakres obowiązków:wykonywanie różnego rodzaju badań z wykorzystaniem dostępnej infrastruktury Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLNRodzaj umowy:Umowa o

2024-05-04 18:41:26
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Maków Mazowiecki