Dzisiejsze oferty pracy Koło

Znaleźliśmy 5 ofert

Kwiaty Polskie - Magister Farmacji - Koło Nowe

Apteka KWIATY POLSKIE zatrudni kandydata na stanowisko MAGISTER FARMACJI Miejsce pracy: Koło, Włocławska 12 Do Twoich obowiązków będzie należeć: Kompleksowa obsługa pacjentów Wspar

2024-05-02 13:10:00
Dzisiaj z praca.farmacja.pl

Specjalista kadrowo-płacowy

Zakres obowiązków:Prowadzenie dokumentacji kadrowej, prowadzenie dokumentacji płacowej, PIT-y, ZUS, sporządzanie RMUA, prowadzenie dokumentacji kasowej, rejestr faktur Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie za

2024-05-01 18:41:36
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Polskie stowarzyszenie na rzecz osób z niepełnosprawnością...
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Staż z urzędu pracy Pokojowa

Opis zadań:... Wymagania: Stypendium brutto: 1 790,3 PLNRodzaj umowy:Nie dotyczyOpis oferty:Oferta dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracySposób aplikowania:za pośrednictwem urzęduMiejsce pracy: Koło, powiat: kolski, woj: wielkopolskieAdres:Sienki

1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna

Staż z urzędu pracy Portier

Hydraulik

Zakres obowiązków:Prace hydrauliczne przy budowie hali Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: HydraulikWykształcenie: podstawowe, zasadnicze zawodoweInne wymagania: Wymagany min. 1 rok doświadczenia na wskazanym stanowisku Wynagrodzenie brutto: od 42

2024-05-01 18:41:37
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
KRZYSZTOF JACAK

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Koło