Dzisiejsze oferty pracy Dąbrowa Górnicza

Znaleźliśmy 7 ofert

Monter Konstrukcji Stalowych/Monter Płyt Warstwowych

Szukamy dodatkowych par rąk do pracy! Jeśli cechuje Cię odpowiedzialność i zaangażowanie w zlecone zadanie, nie lubisz pracować cały czas w jednym miejscu, wyzwania dla Ciebie to nie problem a dodatkowo posiadasz doświadczenie w montażu..

2024-04-30 10:58:30
5000 - 12000 zł
RENOMEX SP. Z O.O
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Doradca klienta- Dąbrowa Górnicza

Nowa Oferta Pracy dla Doradcy Klienta Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko: DORADCA KLIENTA Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za

2024-04-30 11:37:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ADREAMS
Wczoraj z lento.pl

Monter Siewierz, umowa o pracę, transport pracowniczy!

APT JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) dla jednego ze swoich Klientów produkujących sprzęt AGD z

2024-04-30 15:37:30
JAGA Recruitment Sp. z o.o
Wczoraj z hrlink.pl

Kierownik Elektromarketu

Tw ój zakres obowiązk ów:zarządzanie zespołem (m.in. rekrutacja, wdrażanie i motywowanie pracownik ów, dbanie o ich rozw ój, delegowanie i rozliczanie z zadań)budowanie zespołu zdolnego realizować założenia biznesoweutrzymywanie wysokiego poziomu jak

2024-04-30 11:53:57
Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z jobs.pl

Doradca klienta

Twoje zadania:dob ór produkt ów do potrzeb klient ówzapewnienie kkompleksowej obsługi poprzez polecenie akcesori ów oraz usług dodatkowychProwadzenie roz ów handlowych zgodnie z naszymi standardamiprzyjmowanie dostawekspozycja towar ówdbanie o ład i

Siewierz, Operator wózka ciągnikowego, umowa...

Pracownik produkcyjny

Zakres obowiązków:Obsługa pieca elektrycznego do przetapiania wlewków aluminiowych, obsługa maszyn do odlewania ciśnieniowego, przygotowywanie odlewów do lakierowania, obróbka klamek aluminiowych metodą wibrościerną, nakładanie powłok oraz kontrola j

2024-04-30 18:41:36
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Dąbrowa Górnicza