Dzisiejsze oferty pracy Czechowice Dziedzice

Znaleźliśmy 10 ofert

Wsparcie produkcji Czechowice-Dziedzice 30,00... Nowe

Wsparcie produkcji/kontrola jakości Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice W tej branży potrzebni są ludzie: rzetelni; - otwarci na zdobycie nowego doświadczenia chętni do pracy i znających znaczenie tego słowa; komunikatywni – w Twojej pracy ważna..

2024-04-29 08:02:45
IQS Polska
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Sprzedawca samochodów używanych Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - sprzedaz samochodów używanych - dbałość o ekspozycję samochodów używanych - realizacja planów sprzedażowych - wycena pojazdów - budowanie trwałych relacji z Klientami WYMAGANIA: - mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta -

2024-04-29 17:02:43
Carolina Toyota Bielsko
Dzisiaj z aplikuj.pl

Technik stażysta- 4700 netto- Czechowice-Dziedzice Nowe

Apteka Słoneczna w CZECHOWICACH-DZIEDZICACH zatrudni: TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO STAŻYSTĘ: atrakcyjne wynagrodzenie: ok 4700zł netto, Osobom na powyższych stanowiskach oferujemy : stab

2024-04-29 17:10:00
Dzisiaj z praca.farmacja.pl

Technik - 5500 netto - Czechowice-Dziedzice Nowe

Apteka Słoneczna w CZECHOWICACH-DZIEDZICACH, zatrudni: TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO: atrakcyjne wynagrodzenie: ok 5500zł netto Osobom na powyższych stanowiskach oferujemy : stabilne zatru

Apteka w Czechowicach-Dziedzicach poszukuje Kierownika... Nowe

Apteka zlokalizowana w Czechowicach-Dziedzicach zatrudni Kierownika Apteki. Zapraszamy wszystkie osoby posiadające wykształcenie kierunkowe oraz co najmniej 5-letnie doświadczenie do wzięcia udzi

Pracownik Sortowni Paczek Nowe

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie

2024-04-29 18:00:04
Inwork SP Z O. O
3,5
Dzisiaj z gowork.pl

SPRZEDAWCA Nowe

SPRZEDAWCA0fbc84e1-7019-447c-8233-eee489c8eda4Obowiązki Twoim głównym zadaniem będzie obsługa KlientaPracą przy kasie i rozliczaniem powierzonej gotówkiWykładaniem towarów na półkiUtrzymaniem estetycznego wyglądu sklepuDbaniem o dobrą atmosferę w Two

2024-04-29 18:00:03
NETTO SP. Z O. O

Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków Nowe

Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków Obowiązki Kierowanie i kontrolowanie pracy całego działu Prowadzenie eksploatacji oczyszczalni zgodnie z założeniami technicznymi Zapewnienie ciągłości pracy w oczyszczalni Nadzór nad aktualnością posiadanych dec

2024-04-29 18:00:10
Hr Sigma SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracownik Sklepu Nowe

Pracownik Sklepue45775Obowiązki Razem z innymi pracownikami dbasz o to, aby sklep był schludny i uporządkowany, a towar wyeksponowany na półkach w taki sposób, aby klienci mogli szybko znaleźć swoje produkty i nigdy ich nie przegapili. Oczywiście rów

2024-04-29 18:00:09
ACTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sprzedawca CCC Czechowice-Dziedzice Nowe

Sprzedawca CCC Czechowice-Dziedzice10963Obowiązki Poznasz wszystkie procesy, które wspierają naszych klientów w dokonywaniu trafnych wyborów zakupowych. Będziesz mieć możliwość realizować różnorodne zadania - zapakujesz zamówienie online, przyjmiesz

2024-04-29 18:00:05
CCC S.A

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Czechowice Dziedzice