Praca Monter Dublin

Znaleźliśmy 3 oferty

Monter izolacji przemysłowej

Twój zakres obowiązków: Izolacja kanałów wentylacyjnych oraz rurociągów na projektach takich jak Intel oraz Facebook Nasze wymagania: Język angielski NIE jest wymagany Poszukiwani izoler

2024-04-19 10:12:01
22000 - 25300 zł
Ward Personnel
13 dni temu z pl.europa.jobs

MONTER RUSZTOWAŃ PRACA DUBLIN IRLANDIA

Poszukiwani: Monterzy Rusztowań w Dublinie! ️️ Oferujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie od €18 do €25 za godzinę , odzwierciedlające Twoje umiejętności i doświadczenie. • Stabilne zatrudnienie na pełny etat z umową bezpośrednio z irlandzkim pracodawcą

2024-02-27 10:32:01
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Staff Wanted Personnel
65 dni temu z lento.pl

Monter okien Dublin

Agencja paliderjobs.pl Praca dla monterów okien w Dublinie z prawem jazdy B lub C , komunikatywnym angielskim w mowie. Umowa na rok z okresem próbnym , potem przedłużenie. Termin dolotu Luty br. Montowanie okien u klienta , z dowozem. Praca w irlandz

2024-01-27 17:45:39
irlandzki
96 dni temu z lento.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dublin