Praca Pracownik Produkcji Czechy

Znaleźliśmy 9 ofert
Oferta sponsorowana

SAP FI/CO Consultant with Czech - Remote @ Link...

Bachelor's degree in Finance, Accounting, Information Technology, or a related field. Proven experience as an SAP Consultant specializing in FICO. In-depth knowledge of SAP FICO functionalities, configurations, and integration points. Strong understa

2024-04-18 13:27:28
Link Group
nofluffjobs.com
Pozostałe ogłoszenia

Pracownik produkcji Brembo Czech - darmowy dojazd Nowe

Brembo Czech s.r.o. poszukuje osoby chętne do pracy jako operator CNC, montażu oraz odlewni. Zakład specjalizuje się w produkcji systemów hamulcowych. jeśli poszukujesz pracy na dłuższy okres czasu i potrzebujesz darmowego transportu do pracy to..

2024-04-19 10:25:12
4500 - 7000 zł
Comac Jobs s.r.o
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Pracownik Produkcji-Czechy(Pilzno) Nowe

Czeska Agencja Zatrudnienia poszukuje kandydatów mężczyzn, na linię produkcyjno-montażową branża automotiv. Miejsce pracy Pilzno.Dojazd we własnym zakresie. Zakwaterowanie zapewnione częściowo odpłatne. Wymagania; -dobry stan zdrowia -chęć do..

2024-04-19 07:39:21
Employ
Pilzno

Pracownik Produkcji Czechy Nosovice

Rozpocznij swoją karierę w jednej z największych firm motorozacyjnych w Czechach dołącz do zespołu jednego z najlepszych pracodawców . OFERUJEMY -Przeciętne zarobki nowego pracownika 31100 - 40235 Kč brutto , - Premia Letnia , Zimowa oraz za..

2024-04-17 15:07:04
Max Power Europa SP. Z O.O
Noszowice
2 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Pracownik produkcji-Czechy

Czeska Agencja Zatrudnienia poszukuje kandydatów mężczyzn, kobiety na linię produkcyjno-montażową branża automotiv. Miejsce pracy Pilzen. Dojazd do Czech we własnym zakresie. Zakwaterowanie zapewnione częściowo odpłatne. Wymagania; -dobry stan zdrowi

2024-02-23 16:33:15
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Employ
56 dni temu z lento.pl

2024-02-23 16:33:13
Employ

Pracownik produkcji - Trzyniec Czechy

2023-12-30 05:20:05
EUROKADRA S.A
Trzyniec
111 dni temu z recrute.pl

Pracownik Produkcji Działu Cukiernia / Piekarnia

Twój zakres obowiązków, Jeśli szukasz ścieżki rozwoju, chcesz odkryć w sobie nową pasję, spróbuj swoich sił na stanowisku Pracownik produkcji działu Cukiernia/Piekarnia w naszym międzypokoleniowym zespole! Dzięki wsparciu wykwalifikowanej kadry..

2024-04-18 09:40:34
Auchan
Wczoraj z pracuj.pl

Pracownik Produkcji Dział Mięso/Drób

Twój zakres obowiązków, Jeśli szukasz nowej ścieżki rozwoju, chcesz odkryć w sobie nową pasję, spróbuj swoich sił na stanowisku Pracownik Produkcji Działu Mięso w naszym międzypokoleniowym zespole! Dzięki wsparciu wykwalifikowanej kadry oraz..

Auchan

Pracownik Produkcji (obróbka chemiczna)

Twój zakres obowiązków, Wytwarzanie pokryć galwanicznych detali zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami produkcji (niklowanie, anodowanie, cynkowanie, srebrzenie, miedziowanie, chromowanie), Przygotowanie detali pod pokrycia..

2024-03-29 09:41:01
PIT-RADWAR S.A
4,3
21 dni temu z pracuj.pl

Back Office in the sales department, with fluent...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Administrative support: preparation and processing of tender documents, project support, data analysis, - Offers and quotations preparation, - Orders and shipments processing and management, - Supporting the sales team in organis

2024-04-09 11:30:16
FAMED ŻYWIEC SP. Z O.O
aplikuj.pl

Pracownik Produkcji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - przygotowywanie i naważanie surowca do produkcji - obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (np. prasy, tokarki, mieszalniki) - montaż, demontaż i czyszczenie form - dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy, w tym o należyty st

2024-03-25 15:30:17
Vesuvius poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
aplikuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Czechy