Praca Copywriting w Poznaniu

Znaleźliśmy 6 ofert
Oferta sponsorowana

SEO Copywriting - praktyki/staż

Oferujemy: • Praktyki uczelniane • Praktyki w celu zdobycia doświadczenia (pozauczelniane) • Wolontariaty Realizując praktyki uczelniane uwzględniamy programy edukacyjne poszczególnych Uczelni zawarte w Regulaminach Praktyk. Po zakończeniu praktyk wy

2024-04-01 18:21:28
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Press Global
lento.pl
Pozostałe ogłoszenia

Praktyki/Staż - COPYWRITER

OBOWIĄZKI: • opracowywanie treści ulotek i plakatów • redagowanie ofert współpracy, wolontariatu itp. • redagowanie notek na stronę Fundacji WYMAGANIA: • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki: dziennikarstwo,..

2024-04-14 20:18:31
Fundacja Pro Publico Bono RP
1,0
11 dni temu - aplikuj przez Nuzle

SEO Copywriter - praktyki

Oferujemy: - Praktyki uczelniane - Praktyki w celu zdobycia doświadczenia (pozauczelniane) - Wolontariaty Realizując praktyki uczelniane uwzględniamy programy edukacyjne poszczególnych Uczelni zawarte w Regulaminach Praktyk. Po zakończeniu..

2024-04-14 20:19:35
Poznań (możliwa praca zdalna)

Copywriter/Praktyki

Obowiązki • opracowywanie treści ulotek i plakatów • redagowanie ofert współpracy, wolontariatu itp. • redagowanie notek na stronę Fundacji Wymagania • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki: dziennikarstwo, komunikacja sp

2024-03-12 12:18:30
Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju Głos...
5,0
44 dni temu z lento.pl

24 dni temu z lento.pl

Copywriter

Twój zakres obowiązków, wypracowywanie idei, ale takich BIG, oraz sloganów do promocji konsumenckich, akcji 360, programów lojalnościowych i grywalizacji, przygotowywanie komunikacji, której nie chce się skipować, swipować lub przejść koło niej..

2024-04-17 09:40:41
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Albedo Marketing Sp. z o.o
3,9
8 dni temu z pracuj.pl

Copywriter

Twój zakres obowiązków, przygotowywanie wysokiej jakości tekstów sprzedażowych (m.in. opisów produktów) w oparciu o wytyczne (brief) oraz zgodnie z zasadami SEO oraz wytycznymi marki Zeegma & Overmax,, tworzenie i redagowanie treści do szeroko..

2024-03-26 09:40:42
BrandLine Group Sp. z o. o
4,1
30 dni temu z pracuj.pl