Praca Mechatronik Bremen

Znaleźliśmy 3 oferty

Mechatronik okolice Bremen

Opis stanowiska:Przeprowadzanie prac konserwacyjnych i napraw zużyciowych na wszystkich popularnych typach pojazd ówOdpowiedzialność za montaż akcesori ów samochodowych, np. montaż opon i k ół, haki holownicze, hamulce, amortyzatory, układy wydechowe

2024-05-03 11:53:57
Rodzaj pracy: Stała
Okolice Bremerhaven
Wczoraj z jobs.pl

Mechanik / Mechatronik w Brema

Opis stanowiska:Montaż nowych pojazd ów wymiana prog ówwymiana wał ów napędowychmontaż i wymiana r óżnych części samochodowychWymagania:Doświadczenie jako mechanikKomunikatywny niemieckiOferujemy:Niemiecką umowę o pracę oraz ubezpieczenieZorganizowan

2024-05-03 11:53:55
Bremen

Mechanik / Mechatronik ok Bremy

Opis stanowiska:przygotowania podwozia na liniach montażowychmontowanie stalowej ramy zgodnie z rysunkami konstrukcyjnymi na podwoziuWymagania:Doświadczenie jako mechanik / mechatronikKomunikatywny/Podstawowy niemiecki lub angielski mile widzianyOfer

Okolice Bremen

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Bremen