Praca Posadzkarz Austria

Znaleźliśmy 3 oferty

Posadzkarz/ wylewkarz / Zacieracz - Jastrych...

Opis stanowiska:Kładzeniu wylewek betonowych typu Jastrych / Estrich w budynkach mieszkalnych oraz w halach przemysłowychWymagania:Doświadczenie jako posadzkarz / wylewkarz / zacieraczZnajomość j. niemieckiegoPrawo jazdy kat. B + AutoGotowość do podj

2024-04-17 11:53:53
Rodzaj pracy: Stała
Tyrol
Wczoraj z jobs.pl

Kamieniarz, Plytkarz, Posadzkarz

Opis stanowiska:Układanie płytek klinkierowych, terakoty, lastriko, płytek szklanych, drewnianych lub z tworzyw sztucznych,Układanie płyt z kamienia naturalnego min GranituOdnawianie powierzchni ścian już wyłożonymi płytkami,Drobne prace budowlane/wy

2024-04-17 11:53:47
Salzburg

Monter podłóg/posadzkarz - Austria

Agencja Pracy Euro Group wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 5761, dla swojego partnera w Szwajcarii prowadzi rekrutację pracowników w zawodzie monter podłóg/posadzkarz. Wymagania: - min. 3 letnie doświadczenie w zawodzie -

2024-04-02 13:49:01
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Euro Group
16 dni temu z lento.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Austria