Praca Elektromonter Austria

Znaleźliśmy 7 ofert
Promowane (pokaż tylko promowane)
Logo elektron spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Oferta sponsorowana

Elektromonter

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Wykonywania prac w zakresie elektryki samochodowej. WYMAGANIA: - Chęć rozwoju w obszarze elektromechaniki samochodowejMile widziane: - Doświadczenie na podobnym stanowisku OFERUJEMY: - Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, - Pe

2024-04-04 18:30:15
SZCZĘŚNIAK POJAZDY SPECJALNE SP. Z O. O
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER - Austria

BauPersonal (nr cert. 4726) poszukuje dla swojego klienta w Austrii elektryków / elektromonterów. Mile widziane brygady / teamy. Miejsce pracy: Austria, 6250 Kundl. Praca od 29 kwietnia 2024. Oferta pracodawcy zagranicznego: • Zatrudnienie w oparciu

2024-04-23 15:57:31
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
BauPersonal
3,7
5 dni temu z lento.pl

ELEKTROMONTER - 4 DNIOWY TYDZIEŃ PRACY

Umowa zagraniczna / Znajomość języka niemieckiego (A2, B1) MIEJSCE PRACY: Linz, Graz, Salzburg, Klagenfurt, Tyrol, VorarlbergNA MIESIĄC: netto 2500-2600 € za 168 godz. (stawka+diety)NA MIESIĄC: netto 2850-3000 € za 168 godz. (stawka+diety+13i14 pensj

2024-04-17 11:53:57
Rodzaj pracy: Stała
Linz
11 dni temu z jobs.pl

Elektromonter - Niemcy/Austria

Aktualnie do pracy poszukujemy osób lub całych ekip monterskich na stanowisko elektryk-monter. Oferujemy umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą. Nasze wymagania: -doświadczenie na danym stanowisku, uprawnienia SEP, prawo jazdy kat.B, wymaga

2024-02-13 08:10:10
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Inna
O K ELEKTRO Sp. z o.o
75 dni temu z lento.pl

ELEKTROMONTER AUSTRIA - RÓŻNE LOKALIZACJE

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie

2024-04-02 13:40:05
ImpactJob
5,0
Austria, różne lokalizacje
26 dni temu z Employsystem

Co będziesz robić?podłączanie i montaż szaf sterowniczychmontaż tras kablowych i okablowaniamontaż napędów, maszyn, urządzeń, rozdzielnic, silnikówpraca z rysunkiem technicznymCzego oczekujemy?doświadczenie w zawodzie elektromontera min. 3 lata mile

2024-03-27 21:27:06
Aterima WORK FR
Austria
32 dni temu z infopraca.pl

Elektromonter Francja / Niemcy / Austria MONT-INOX...

2024-03-23 14:27:17
36 dni temu z sanok24.pl

Twój zakres obowiązków, podłączanie i montaż szaf sterowniczych, montaż tras kablowych i okablowania, montaż napędów, maszyn, urządzeń, rozdzielnic, silników, praca z rysunkiem technicznym..

2024-03-27 14:40:44
ATERIMA WORK
Vorarlberg, Austria
32 dni temu z pracuj.pl

Operatora urządzeń uzdatniania wody i przeróbki...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - wykonywanie czynności obsługowych maszyn, urządzeń, instalacji technologicznych i innych będących na wyposażeniu obsługiwanych posterunków/stanowisk pracy zgodnie z obowiązującą organizacją pracy, - dokonywanie oceny stanu techni

2024-04-14 07:30:12
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów...
aplikuj.pl

Technik Elektryk/ Elektronik/ Mechatronik/ Elektromonter

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Twoja zadania jako Technik Elektryk/ Elektronik/ Mechatronik/ Elektromonter: - Kontrola sprzętu typu: sprzęt biurowy, maszyny, złącza, kable - Wykonywanie podstawowych pomiarów przy użyciu miernika - Dojazd do klienta z biura firmy

2024-04-18 15:30:18
OMS Connect GmbH
aplikuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Austria