Praca Elektrotechnik Austria

Znaleźliśmy 3 oferty

Elektrotechnik, Mechatronic, Mechanik budowy...

Opis stanowiska:Montaz, servis inaprawa maszyn CNC i innychMontaz i uruchomienie maszyn u klientaPrace rewizji demontować r óżnych czesci, czyszczenia, konserwacji itpWymagania:Podstawowa zanjomosc budowy i dzialania Maszyn CNCWyksztlacenie kierunkow

2024-04-05 11:53:44
Rodzaj pracy: Stała
Austria
26 dni temu z jobs.pl

Opis stanowiska:Montaz maszyn oraz systemow do druku na tkaninach oraz dywanach na calym swiecieMontaz i uruchomienie maszyn u klientaSzkolenie klientaServis maszyn i systemow u klientaWyjazdy sluzbowe po calym swiecieWymagania:Wykstlacenie kierunkow

Austria

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz ucz

2024-04-29 18:00:05
Allpersona GmbH
Austria
2 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Austria