Praca Elektrotechnik Niemcy

Znaleźliśmy 5 ofert

ELEKTRYK, ELEKTROTECHNIK od 2500 E/netto

Opis stanowiska:Instalacja klimatyzacjiMontaż lamp, domofon ów oraz instalacji satelitarnychUkładanie kabli EDV oraz instalacja przyłącz domowychInne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiskaWymagania:Wykształcenie kierunkowe lub ewentualnie doś

2024-04-17 11:53:54
Rodzaj pracy: Stała
Schweinfurt
11 dni temu z jobs.pl

ELEKTRYK/ ELEKTROTECHNIK/ ELEKTROMONTER praca...

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kan

2024-01-20 23:09:05
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Agencja Pracy Koncepcja
98 dni temu z lento.pl

Elektrotechnik, Mechatronic, Mechanik budowy...

Allpersona Agencja pośrednictwa pracy, która od 2002 roku prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim. Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Oferujemy legalne oraz ucz

2024-04-07 11:00:16
Allpersona GmbH
Austria
21 dni temu z gowork.pl

Elektrycy i elektrotechnicy, instalatorzy

NIEMCY PRACA DLA ELEKTRYKÓW – niemiecki nie jest wymaganyposzukujemy obecnie elektryków dla naszych klientów. Elektrycy i elektrotechnicy, instalatorzyObowiązki / główne zadania • Instalacje w budownictwie mieszkaniowym • Testowanie i konserwacja sys

2024-03-29 11:00:24
Strefapracy.com Sp. z o.o
Berlin
30 dni temu z gowork.pl

Starszy Elektrotechnik

Starszy ElektrotechnikTwój zakres obowiązków Sprawdzanie poprawności połączeń pomiędzy różnymi komponentami, a szafami sterowniczymi Sprawdzanie poprawności oznaczeń i połączeń kabli oraz połączeń wewnątrz komponentów Sprawdzanie poprawności połączeń

2024-02-14 11:00:14
Eryk Sp. z o.o
Niemcy
74 dni temu z gowork.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Niemcy