Praca Pomocnik Augsburg

Znaleźliśmy 4 oferty

Pomocnik produkcyjny

Opis stanowiska:Proste zmienianie części w maszynachEtykietowanie kanistr ówZakręcanie kanistr ówObsługa w ózka widłowego Wymagania:Doświadczenie w pracy na produkcjiMile widziane doświadczenie przy produkcji chemicznejWłasne autoZnajomość języka nie

2024-05-08 11:54:08
Rodzaj pracy: Stała
Dinkelscherben
11 dni temu z jobs.pl

POMOCNIK MONTERA OPON

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu. Nie

2024-04-22 13:40:05
ImpactJob
5,0
Augsburg
27 dni temu z Employsystem

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.Nie c

2024-04-29 18:00:07
ImpactJob
5,0
Augsburg
20 dni temu z gowork.pl

Elektryk - pomocnik elektryka (niemiecka umowa)

Elektryk - pomocnik elektryka (niemiecka umowa)Obowiązki ·montaż instalacji elektrycznych ·montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia ·wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych Wymagania ·podstawowa znajomość języka niemieck

2024-04-29 18:00:10
Pośrednictwo Pracy Soberka
Augsburg

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Augsburg