Praca Arnstadt

Znaleźliśmy 2 oferty

Pracownik produkcyjny - Niemcy 14,28€/ h

MD Personalservice GmbH jest niemiecką firmą z długoletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników do Niemiec. Jesteśmy na rynku od 12 lat, rekrutujemy pracowników na terenie Czech, Słowacji i Polski. Cechuje nas uczciwość, przejrzyste zasady..

2024-05-20 10:59:05
MD Personalservice GmbH
Arnstadt
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Mechanik lotniczy

Zakres obowiązków:Do Twoich zadań należy: - przeprowadzanie prac montażowych oraz demontażowych silników, modułów oraz zespołów zgodnie ze specyfikacją;- wykonywanie pomiarów oraz badań w celu określenia parametrów technicznych;- przeprowadzanie kons

2024-05-06 18:41:25
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Randstad deutschland gmbh & co.kg, inhouse...
Arnstadt, Niemcy
15 dni temu z Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Arnstadt