Personel porządkowy na teren zewnętrzny - stabilna praca

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Region: Śląskie
"EZT" to firma z ponad 30 - letnim doświadczeniem w branży usług czystościowych. Swoje zlecenia wykonujemy na najwyższym poziomie.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na terenie zewnętrznym w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Tucznawa.

Będziesz odpowiedzialny za:

utrzymanie czystości terenu zewnętrznego - teren budowy
odśnieżanie terenu budowy w razie potrzeby
Praca również na wysokościach.

Co możemy Ci zaproponować?

zatrudnienie na dłuższy okres w stabilnej firmie - nie szukamy pracowników na chwilę
umowę zlecenie
wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
pracę na dogodne zmiany 7.00 -15.00 i 14.00 - 22.00 (wszystko do ustalenia podczas rozmowy z bezpośrednim przełożonym)
przeszkolenie
niezbędne narzędzia pracy
pracę od zaraz
Mile widziana osoba z własnym autem.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem 723 - pokaż numer telefonu - 723 700 420

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat

Podobne oferty pracy:

Pracownik produkcji

Twój zakres obowiązków, Przygotowanie surowców, Obsługa maszyn , Pakowanie produktów, Utrzymanie higieny stanowiskowej

2022-08-16 21:40:02
ARDAMEX sp. z o.o
Wczoraj z pracuj.pl

Krawcowa - szwaczka - krojcza

Zakres obowiązków:Szycie bielizny, torby zakupowe, poszewki Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweInne wymagania: osoby które obsługują: owerlok, trójskok, stebnówkaWymagany staż pracy: lata: 0, miesiące: 1 Wynagrodzenie brutto: od

2022-08-16 18:41:50
RATTER SYLWESTER ANAIS-APPAREL LUXURY LINGERIE
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Murarz-ślusarz

Zakres obowiązków:Praca na terenie koksowni Przyjaźń przy regulacji i doszczelnianiu drzwi piecowych komór baterii koksowniczych - bieżąca regulacja mechanizmów uszczelniających drzwi, bieżące doszczelnianie mieszanką szamotową ramki drzwiowej, czysz

PUPH CARBOSPRZĘT Sp. z o. o

Staż z urzędu pracy Robotnik gospodarczy

Opis zadań:Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, prace porządkowe, i prace paprawcze w budynku i wokół budynku, pielęgnacja trawników parkletów, opróżnianie koszy na śmieci, sprzątanie pomieszczeń socjalnych i santarnych, pomoc w organizowanych imprez

Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Pracownik produkcji // 5.930 zł

Pracownik produkcji // od zaraz Miejsce pracy: CzeladźObowiązki: * kontrola jakości wytwarzanego produktu * obsługa maszyn, urządzeń, tworzących linię produkcyjną oraz narzędzi i przyrządów pomiarowych..

2022-08-16 18:04:15
GI Group
Wczoraj z hrlink.pl

GI Group

Spawacz / Operator robota spawalniczego branża...

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kan

2022-08-16 16:27:10
Agencja Pracy Koncepcja
Wczoraj z lento.pl

Pracownik fizyczny - do 5700 brutto

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej, zlokalizowanej w Czeladzi poszukujemy osób do pracy fizycznych przy budowie dróg. Miejsce pracy:..

2022-08-16 15:02:59
Adecco Poland Sp. z o. o
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA