Dzisiejsze oferty pracy Nowa Wieś Wrocławska

Znaleźliśmy 3 oferty

Sprzątaczka biurowa z grupą Nowa Wieś bezpłatny... Nowe

Stabilna firma - Zakłady Usługowe "EZT" zatrudni osoby do utrzymania czystości biur korytarzy, sanitariatów w Nowej Wsi Wrocławskiej. Oferujemy bezpłatny dojazd do pracy i z pracy z różnych części Wrocławia. Oferujemy: umowę o pracę wsparcie..

2024-04-30 09:06:15
Zakłady Usługowe
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Pomoc Kuchenna

Opis stanowiska: -pomoc w przygotowaniu posiłków, wydawanie posiłków, -utrzymywanie higieny oraz porządku zgodnie z obowiązującymi zasadami, -obsługa kuchni, Wymagania: -zaangażowanie, punktualność i odpowiedzialność, -aktualna książeczka do..

2024-04-29 22:36:27
29 - 30 zł
Level Work
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Operator Nowe

2024-04-30 09:12:04
Rodzaj pracy: Stała
Randstad
Dzisiaj z randstad.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dzisiejsze oferty pracy Nowa Wieś Wrocławska