DGP Clean Partner Sp. z o o

9 ocen
Mariusz Antczak
30 styczeń 2023 21:48
pokaż więcej...
Damian Spiegel
13 wrzesień 2022 16:53
pokaż więcej...
April Vorreiter
09 lipiec 2022 10:26
Odradzam pracę w tej firmie ! Bez nagłego uprzedzenia mnie zwolnili. A w dodatku nie dano mi dojść do głosu! Tam przyjmują po to aby zwalniac pracowników! Koleżanka która, się ze mną przyjela, godzinę siedzi i nic nie robi!!

Osoby z niepełnosprawnością, nie idźcie tam. !
pokaż więcej...
avan 1988
14 czerwiec 2022 15:01
NIe polecam
pokaż więcej...
morgan malczewska
30 maj 2022 17:10
pokaż więcej...
Aleksandra
01 kwiecień 2022 14:53
Byłam pracownikiem firmy, zostałam zwolniona ponieważ byłam dwa razy chora w ciągu 5 miesięcy dodam że w okresie zimowym. Pani kierownik stwierdziła że firma nie ma pieniędzy, aby płacić za zastępstwo ( miałam umowę o pracę na pełen etat) w razie złego samopoczucia bądź potrzeby wolnego kazali szukać sobie zastępstwa na własną rękę. Tyle w temacie.
pokaż więcej...
Ewelina Maciejewska
03 listopad 2020 17:31
W tej firmie w zarządzie kadrach to tylko kłamcy i oszuści pracują oszukują na pensjach urlopach cyrk
pokaż więcej...
Lukasz Franciszek Ziomek
13 październik 2020 12:12
Beznadziejna firma. Dostaje pieniądze na dezynfekcje klatek schodowych we Wrocławiu. Od kwietnia do teraz. Od samego początku problemy, przyjeżdżają raz na 2-3 tygodnie. Jak już są dezynfekują na odpierdziel, tylko poręcz, jedna ściereczką całą klatkę. Jak się zgłasza że nikt nie przychodzi to atak, że ktoś wymyśla, że Pani jest co drugi dzień..... Kasę biorą z miasta Wrocławia, za nie przychodzenie. Na kartce wpisałem w końcu, (szkoda że nie wcześniej). Napisałem brak dezynfekcji. Wcześniej jak napisałem a nie zrobiłem foto. Kartka zniknęła
pokaż więcej...
Joanna Kulig
18 wrzesień 2020 00:47
Witam. Hm..... No co ja mogę powiedzieć szkoda słów, nic normalnie nie można załatwić w kadrach, co chwilę zmienianie koordynatorek które na niczym się nie znają a udają wielkie!!! Oszukiwanie pracowników, i namieszali mi tak w papierach że szok!!!!! Żenada!!!Np. Urlop na żądanie jest ale oczywiście w tej firmie nie ma!!!! Tam nic nie ma tylko zapieprzać za marny grosz i tyle!!!!
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o DGP Clean Partner Sp. z o o

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DGP Clean Partner Sp. z o o
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości