Młodszy Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Pabianice
Region: Łódzkie
Młodszy Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Zakład produkcyjny – Chechło Pierwsze (okolice Łodzi – 15 min od Ikea)

Twój zakres obowiązków
• Wsparcie techniczne dla pracowników utrzymania ruchu w programowaniu, optymalizacji maszyn i podczas awarii,
• Wsparcie podczas wprowadzania nowych urządzeń i modyfikacji już istniejących,
• Przeprowadzanie analizy przyczyn źródłowych i rozwiazywanie problemów,
• Identyfikacja możliwości usprawnień biznesowych w organizacji.

Nasze wymagania
• Wykształcenie inżynierskie (preferowane na jednym z następujących kierunków: mechatronika, robotyka, automatyka, elektryczne, mechaniczne.
• Mile widziane pierwsze doświadczenie w roli Automatyka, Inżyniera Produkcji lub podobne.
• Dobra znajomość MS Office.
• Dobra znajomość narzędzi do analizy przyczyn źródłowych.
• Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:
• Pracę w polskiej firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym – ciągłą rozbudowa Zakładu, nowe hale produkcyjne,
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio przez pracodawcę, nie przez Agencje Pracy),
• Wynagrodzenie dwuskładnikowe: płaca zasadnicza wypłacana terminowo co miesiąc + uznaniowa premia miesięczna,
• Program Poleceń – możliwość dodatkowej premii 1500 za polecenie znajomego do pracy,
• Łatwe, przejrzyste i efektywne wdrożenie,
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych na podstawie proponowanego indywidulanego planu rozwoju,
• Pakiet Benefit: m.in. dofinansowanie do Karty Multisport, prywatna opieka medyczna LUXMED, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, dostęp do kawomatów, automatów z przekąskami i gotowymi daniami, bezpłatny parking, paczki lodowe dla Ciebie i bliskich.


Kim jesteśmy?
FF Marka Własna sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych. Spółka posiada dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że FF Marka Własna doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.
Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 469 - pokaż numer telefonu - 8) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku, gdy stanowisko pracy, na które aplikuję wiąże się z korzystaniem z odzieży i obuwia roboczego, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich rozmiarów ubrań i obuwia w celu zakupu przez przyszłego pracodawcę odpowiedniej odzieży i obuwia roboczego.
Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS: 469 - pokaż numer telefonu - 8) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy
1. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 60, 90-105 Łódź (KRS: 469 - pokaż numer telefonu - 8).
2. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w którym Pan/Pani uczestniczy, a w razie wyrażenia stosownej zgody również dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.
3. Podstawę prawną przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) i b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO).
[art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO: „1. Przetwarzanie jest zgodne z prawem wyłącznie w przypadkach, gdy – i w takim zakresie, w jakim – spełniony jest co najmniej jeden z poniższych warunków: a) osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów; b) przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy”]
4. Przysługuje Pani/Panu:
• prawo dostępu do dotyczących Pani/Pana danych osobowych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
• prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
• prawo do przenoszenia danych;
• prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
• w zakresie, jakim podstawę przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO – prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, iż nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
5. Podanie danych jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.
6. Odbiorcami udostępnionych przez Panią/Pana danych osobowych będą wyłącznie osoby upoważnione przez administratora – pracownicy, gdy dostęp do danych jest niezbędny w celu prawidłowego wykonywania pracy; zleceniobiorcy/usługodawcy, gdy dostęp do danych jest niezbędny w celu prawidłowego świadczenia usług; inne osoby, o ile jest to niezbędne i pozostaje w zgodzie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa.
7. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Udostępnione przez Panią/Pana dane nie będą służyły podejmowaniu decyzji, które opierają się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym nie będą podlegały profilowaniu.
9. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres jednego miesiąca od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez FF Marka Własna Sp. z o.o., w którym Pani/Pan uczestniczy, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych również dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. – przez okres 1 roku od dnia wyrażenia zgody.
10. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: e-mail: IOD[małpa]ff-mw.plOferty pracy FF Marka Własna

Pracownik produkcji - stabilna praca (okolice...
2 dni temu z lento.pl
miesiąc temu z Nuzle

Podobne oferty pracy:

Inżynier Automatyk - Wsparcie działu handlowego

Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne z zakresu automatyki, mechatroniki, robotyki podstawy wiedzy z zakresu programowania sterowników mile widziane doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa maszyn umiejętność czytania dokumentacji technicznej i sc

2022-11-25 11:41:15
INSTOM Sp. z o.o
Wczoraj z praca.pl

Inżynier Automatyk - Programista PLC

Twój zakres obowiązków, Twoim zadaniem będzie pisanie oprogramowania, które na etapie finalnym jest instalowane u klienta zgodnie z założeniami jakościowymi i terminowymi, przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia zawodowego oraz zgodnie z..

2022-11-24 13:40:30
Cassioli Polska Sp. z o.o 
4,6 
2 dni temu z pracuj.pl

Inżynier Utrzymania Ruchu - Automatyk

9-18-69112 Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o globalnym zasięgu i stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: Inżynier Utrzymania Ruchu - Automatyk Zadania: - Odpowiedzialność za przebieg działań

2022-11-23 21:25:51
Grafton Recruitment Sp z o. o
3 dni temu z infopraca.pl

Inżynier Utrzymania Ruchu Automatyk

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o globalnym zasięgu i stabilnej pozycji na rynku, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: Inżynier Utrzymania Ruchu - Automatyk Zadania: Odpowiedzialność za przebieg działań mających na

2022-11-23 17:55:03
3 dni temu z grafton.pl

Elektryk - Automatyk

Twój zakres obowiązków, utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji zakładu,, bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń,, prowadzenie konserwacji i remontów,, modyfikacja istniejących instalacji elektrycznych i układów..

2022-11-23 11:40:26
Mayer polska sp. z o.o
3 dni temu z pracuj.pl

Automatyk

Twój zakres obowiązków, diagnozowanie i naprawa maszyn;, budowanie układów automatyki, montaż instalacji elektrycznych w zakresie automatyki;, modernizacje systemów automatyki;, pisanie oprogramowania na sterowniki PLC;, tworzenie projektów do..

2022-11-22 16:40:23
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o. o 
4,8 
4 dni temu z pracuj.pl

Automatyk

2022-11-21 16:49:19
Arche Consulting 
5,0 
5 dni temu z arche-consulting.pl

Elektryk-Automatyk

Twój zakres obowiązków, Praca jako technik w Dziale Utrzymania Ruchu., Utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w obszarze elektryki i automatyki ., Wykonywanie konserwacji i okresowych przeglądów maszyn, urządzeń i..

2022-11-21 13:40:22
W rwag Pharma Operations Sp. z o.o
5 dni temu z pracuj.pl

Automatyk

Foreign Personnel Service Sp. z o.o. jest polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w pozyskiwaniu pracowników liniowych, specjalistów średniego oraz wyższego szczebla. Naszymi Klientami

2022-11-02 12:30:01
24 dni temu z traffit.pl
Aplikuj na stanowisko:
Młodszy Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości