Asystent/ Asystentka Dyspozytora

Miejsce pracy: Katowice
Region: Śląskie
Osoba bedzie odpowiedzialna za: efektywne zarzadzanie wlasna flota transportowa na terenie USA, skuteczna optymalizacja tras I kosztow transport, koordynowanie pracy kierowcow, dbalosc o serwis swiadczonych uslug logistycznych,, umiejetnosc pracy w sytuacja stresowych I pod presja czasu, umiejetnosc szybkiego podejmowania decyzji, doostarczanie informacji szybko, rzeczowo i w zrozumialy sposob, znajomosc rynku transportowego bedzie dodatkowym atutem. Warunek konieczny biegla znajomosc jezyka angielskiego w mowie i pismie. Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV w jezyku angielskim.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 1 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

Chcesz mieć na oku podobne oferty pracy?

Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
Pracownik Administracji Katowice w promieniu 25km

Oferty pracy Leading Carrier, Inc

Asystent/Asystentka Dyspozytora
tydzień temu z lento.pl

Podobne oferty pracy

Spedytor

Zakres obowiązków: Obsługa klientów w organizacji transportów, Budowanie relacji z klientami i pozyskiwanie nowych, Kontrola procesów spedycyjnych

2024-04-19 15:02:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
praca.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wczoraj z praca.pl

Młodszy spedytor frachtu morskiego i kolejowego

Twój zakres obowiązków, Obsługa przesyłek w transporcie morskim i kolejowym., Bieżący kontakt handlowy z klientami, podwykonawcami i agentami., Przygotowywanie ofert dla klientów i agentów., Prowadzenie dokumentacji spedycyjnej., Dbanie o wysoką..

2024-04-19 14:40:46
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Loginex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wczoraj z pracuj.pl

Asystent / Asystentka Spedytora

Opis stanowiska Aktywne, skuteczne pozyskiwanie nowych przewoźników i klientów, Realizacja zleceń transportowych i monitorowanie ich przebiegu, Zaangażowanie w terminowe wykonywanych usług transportowych, Dbanie o dobre relacje z klientami, Rzetelne

2024-04-19 12:40:02
Rodzaj pracy: Stała
Spilo
Wczoraj z praca.pl

Spedytor Drogowy

Poszukujemy osób na stanowisko Spedytora Drogowego, do naszych istniejących już oddziałów we Wrocławiu, Starachowicach, Żorach i Piasecznie, a także jesteśmy otwarci na osoby z innych lokalizacji, z myślą o utworzeniu biur spedycji w innych miastach

2024-04-19 08:00:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wrosped 
5,0 
Wczoraj z praca.pl

Spedytor

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:Planowanie, organizację i koordynację transport ów międzynarodowych i krajowych,Realizację zleceń złożonych przez klient ów i zapewnienie ich terminowego wykonania,Aktywne pozyskiwanie klie

2024-04-17 11:53:55
Rodzaj pracy: Stała
3 dni temu z jobs.pl

Spedytor Krajowy

Twój zakres obowiązków, organizacja przewozów krajowych, utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami i podwykonawcami firmy, pozyskiwanie nowych klientów – sprzedaż usług spedycyjnych, poszerzanie bazy podwykonawców firmy..

2024-04-17 10:40:34
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
CAT LC Polska
3 dni temu z pracuj.pl

Spedytor Krajowy

Twój zakres obowiązków, planowanie i organizacja przewozów krajowy, nawiązywanie długofalowych relacji z Klientami i podwykonawcami firmy, przygotowywanie zleceń i nadzór nad dokumentacją transportową, poszerzanie bazy podwykonawców, zapewnienie..

2024-04-16 12:40:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
TALENT FLOW Sp. z o.o 
4,8 
4 dni temu z pracuj.pl

Spedytor / Dyspozytor krajowy i międzynarodowy

Twój zakres obowiązków, organizowanie przewozu towarów – realizowanych własną flotą,, aktywny udział w poszerzaniu bazy klientów i przewoźników oraz pozyskiwanie zleceń transportowych z rynku,, optymalizacja kosztów transportu,, monitorowanie oraz..

2024-04-15 12:40:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Bascon Pro Logistic
5 dni temu z pracuj.pl

Spedytor

SpedytorTwój zakres obowiązków Organizacja krajowych i zagranicznych transportów drogowych, realizacja zleceń kontrahentów, czyli obsługa klienta od A do Z. Na szczęście nasi klienci rzadko grymaszą! Wspieranie i tworzenie nowego oddziału firmy w now

2024-04-15 11:00:15
JUST IN TIME LOGISTICS sp. z o.o
5 dni temu z gowork.pl

Spedytor Międzynarodowy (K/M)

Twój zakres obowiązków, Praca w Dziale Spedycji, dużej międzynarodowej firmy transportowo-logistycznej, Organizacja transportów towarowych w relacjach międzynarodowych - zarządzanie flotą, Sprzedaż ładunków, Obsługa klienta, Dbanie o bardzo dobre..

2024-04-12 15:40:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Geodis Poland Sp. z o.o 
3,7 
8 dni temu z pracuj.pl

Spedytor międzynarodowy

Your responsibilities, You will enforce the Freight Forwarding Team in Katowice (PL) as a flexible, creative and dynamic Freight Forwarder chartering, all over Europe., You will be initiating new traffics where possible, You will determine sales..

2024-04-12 11:40:39
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Move Intermodal Sp. z o.o
8 dni temu z pracuj.pl

Spedytor międzynarodowy

Naszym klientem jest rodzinna firma transportowa. W związku z jej intensywnym rozwojem poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku: Spedytor międzynarodowy.Zakres zadań:planowanie transportów..

2024-04-10 15:17:38
PASSION HR
10 dni temu z erecruiter.pl

Spedytor frachtu lotniczego

Twój zakres obowiązków, Obsługa klienta w zakresie przesyłek lotniczych, Organizacja transportu lotniczego, Kontakt z klientem, Obsługa programu spedycyjnego, Kontakt z biurami Hellmann Worldwide Logistics na całym świecie, Wystawianie faktur..

2024-04-10 11:40:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Hellmann Worldwide Logistics Polska sp... 
1,4 
10 dni temu z pracuj.pl

Spedytor Krajowy/ Międzynarodowy / Dyspozytor

Twój zakres obowiązków, pozyskiwanie nowych klientów, stała współpraca i jej rozwój z klientami firmy, pozyskiwanie i realizacja zleceń spedycyjnych,, wycena transportów,, nadzór nad dokumentacją transportową, utrzymywanie i rozwój długofalowych..

2024-04-10 09:40:39
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MS Logistics Sp. z o.o
10 dni temu z pracuj.pl

Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy transportowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytora KrajowyNowa osoba dołączy do zespołu, który obsługuje klientów krajowych, jak i międzynarodowych. Konieczne na tym stanowisku będzie doświadczenie w

2024-04-09 05:25:50
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
TALENT FLOW Sp. z o.o 
4,8 
11 dni temu z infopraca.pl

Spedytor międzynarodowy

Twój zakres obowiązków, Utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz firmami transportowymi;, Dbałość o odpowiedni dobór podwykonawców, negocjowanie stawek i warunków współpracy z dostawcami usług;, Dbałość o utrzymanie odpowiedniego..

2024-04-08 19:40:03
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
CARGO NAVIGATOR
12 dni temu z pracuj.pl

Spedytor Międzynarodowy

Twój zakres obowiązków, Planowanie i organizacja transportów w ruchu międzynarodowym, Pilnowanie terminowości dostaw, Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, Podtrzymywanie i budowanie dobrych relacji z Klientami i podwykonawcami, Dbanie o wysoką..

2024-04-08 14:40:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
DPM sp. z o. o
12 dni temu z pracuj.pl

Młodszy spedytor / Młodsza Spedytorka

Twój zakres obowiązków, pozyskiwanie klientów zainteresowanych usługami transportowymi/spedycyjnymi,, opieka nad powierzonymi zleceniami transportowymi,, praca w systemach transportowych,, pomoc w działaniach zespołu,, proste prace..

2024-04-08 12:40:39
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
OMIDA LOGISTICS Sp. z o.o
12 dni temu z pracuj.pl

Spedytor krajowy/ międzynarodowy

Poszukujemy spedytora z doświadczeniem w koordynacji ładunków i transportu krajowego i zagranicznego. Nasz Klienta oferuje stałe wynagrodzenie + premia. Praca stacjonarna w biurze w Katowicach. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio u p

2024-04-08 12:13:19
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
12 dni temu z lento.pl

Samodzielny Spedytor Krajowy / Międzynarodowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Zdobywanie i realizowanie zleceń spedycyjnych - Opieka nad swoimi klientami oraz rozbudowa kontaktów w branży spedycyjnej. WYMAGANIA: - Własna baza kontaktów, z której będziesz mógł korzystać pracując u nas. - Doświadczenie w bra

2024-04-08 07:30:13
MICHL POLSKA SP. Z O.O
12 dni temu z aplikuj.pl

Asystent/Asystentka Dyspozytora

Osoba bedzie odpowiedzialna za: efektywne zarzadzanie wlasna flota transportowa na terenie USA, skuteczna optymalizacja tras I kosztow transport, koordynowanie pracy kierowcow, dbalosc o serwis swiadczonych uslug logistycznych,, umiejetnosc pracy w s

2024-04-07 03:01:04
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Leading Carrier, Inc
13 dni temu z lento.pl

Spedytor międzynarodowy

Twój zakres obowiązków, planowanie transportów na terenie Europy Zachodniej, wyszukiwanie ładunków powrotnych, zapewnienie ciągłości pracy dla samochodów, kontrola przebiegu i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu..

2024-04-04 09:40:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PassionHR
16 dni temu z pracuj.pl

Spedytor Międzynarodowy/Spedytor Morski

Oferujemy stałą pracę w charakterze spedytora w firmie zajmującej się transportem morskim, kolejowym, samochodowym i lotniczym. Praca umożliwiająca duży rozwój, stabilna, ciekawa i dobrze płatna. Wymagana znajomość języka angielskiego. Więcej..

2024-04-03 09:16:08
Unity Logistics
17 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Spedytor Międzynarodowy

Twój zakres obowiązków, Praca w Dziale Spedycji, dużej międzynarodowej firmy transportowo-logistycznej, Organizacja transportów towarowych w relacjach międzynarodowych - zarządzanie flotą, Sprzedaż ładunków, Obsługa klienta, Dbanie o bardzo dobre..

2024-04-02 15:40:42
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Geodis Poland Sp. z o.o 
3,7 
18 dni temu z pracuj.pl

Spedytor

Twój zakres obowiązków, Monitorowanie realizowanych transportów, Uczestnictwo w bieżącej obsłudze klientów, Przygotowywanie ofert, negocjacja warunków dla drogowych zleceń spedycyjnych, Budowanie długofalowej współpracy z klientami i przewoźnikami..

2024-03-29 09:41:01
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
UNICO LOGISTICS POLSKA SP. Z O. O
22 dni temu z pracuj.pl

Spedytor drogowy

Twój zakres obowiązków, Stałe i aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych (Transport całopojazdowy FTL i drobnicowy LTL), Kompleksowa obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków, Obsługa zleceń w systemie, Przygotowywanie i..

2024-03-28 11:40:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Monika Raszeja-Zaleska
23 dni temu z pracuj.pl

Spedytor całopojazdowy

Rozpocznij pracę, która ma znaczenie. W Hart Logistics tworzymy zespoły pełne talentów, pasji do spedycji, motywacji do budowania relacji, aby pomóc naszym klientom w dostarczaniu innowacyjnych

2024-03-26 15:37:15
Hart Logistics Sp. z o. o. Sp. k
25 dni temu z hrlink.pl

Spedytor całopojazdowy

Rozpocznij pracę, która ma znaczenie. W Hart Logistics tworzymy zespoły pełne talentów, pasji do spedycji, motywacji do budowania relacji, aby pomóc naszym klientom w dostarczaniu innowacyjnych

2024-03-26 15:37:15
Hart Logistics Sp. z o. o. Sp. k
25 dni temu z hrlink.pl

Spedytor całopojazdowy

Rozpocznij pracę, która ma znaczenie. W Hart Logistics tworzymy zespoły pełne talentów, pasji do spedycji, motywacji do budowania relacji, aby pomóc naszym klientom w dostarczaniu innowacyjnych

2024-03-26 15:37:15
Hart Logistics Sp. z o. o. Sp. k
25 dni temu z hrlink.pl

Spedytor całopojazdowy

Rozpocznij pracę, która ma znaczenie. W Hart Logistics tworzymy zespoły pełne talentów, pasji do spedycji, motywacji do budowania relacji, aby pomóc naszym klientom w dostarczaniu innowacyjnych

2024-03-26 15:37:15
Hart Logistics Sp. z o. o. Sp. k
25 dni temu z hrlink.pl

Spedytor międzynarodowy

Twój zakres obowiązków, Planowanie i organizacja zleceń spedycyjnych w transporcie drogowym, Dbanie o wysoką jakość terminowość realizowanych zleceń, Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych, Przygotowywanie..

2024-03-25 14:41:08
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
DTA Sp. z o.o
26 dni temu z pracuj.pl

Spedytor Międzynarodowy

Twój zakres obowiązków, pozyskiwanie zleceń transportowych LTL - realizowanych własną flotą,, nadzór nad poprawnym przebiegiem procesów dostaw,, dbałość o optymalne wykorzystanie powierzchni ładunkowej pojazdów,, nawiązanie oraz utrzymanie..

2024-03-22 13:40:41
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
TVM Transport Logistics sp. z o.o
29 dni temu z pracuj.pl

Spedytor

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego klienta – firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie logist

2024-03-22 12:43:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Smart-HR 
4,3 
29 dni temu z lento.pl

Spedytor drogowy

Naszym Klientem jest międzynarodowy operator logistyczny, który w wyniku dynamicznego rozwoju poszukuje osoby na stanowisko: Spedytor drogowy Miejsce pracy: Sosnowiec Opis stanowiska: -Realizacja zleceń spedycyjnych transportu drogowego, -Rozwiązywan

2024-03-12 11:01:59
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Coberon
39 dni temu z lento.pl

Spedytor Całopojazdowy Międzynarodowy - Planer

2024-02-15 16:53:03
Ceva Logistics
65 dni temu z cevalogistics.com.pl

Spedytor międzynarodowy

Nasz klient jest firmą z wieloletnim doświadczeniem funkcjonującą w branży TSL. Działają w sektorze usług: logistycznych, spedycyjnych i transportowych. Trudnią się spedycją obejmującą zarówno rynek międzynarodowy, jak i krajowy.W ZAKRES ICH USŁUG WC

2024-02-06 13:15:04
www.TeamQuest.pl
74 dni temu z teamquest.pl

Spedytor Krajowy i Międzynarodowy, Katowice

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie

2024-01-31 18:27:13
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
80 dni temu z lento.pl

SPEDYTOR

SPEDYTOR - zasięg krajowy/międzynarodowy Firma OSA Logistik z biurem w Katowicach zatrudni spedytora/dyspozytora. Zapraszamy osoby z doświadczeniem na stanowisku spedytora, które potrafią zostać swoim managerem, a zarazem chcą pracować na dogodnych d

2024-01-19 11:34:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
OSA Logistik Sp zoo
92 dni temu z lento.pl

Zobacz inne oferty

Aplikuj na stanowisko:
Asystent/ Asystentka Dyspozytora
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Pracownik Administracji Katowice

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 212 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy