Fundacja Sustinae

13 ocen
Anna Blinowska
17 grudzień 2023 16:17
Bardzo miły i pomocny personel
pokaż więcej...
Lucyna Szumiec
08 listopad 2023 20:26
Można z tej Fundacji ( dla niepełnosprawnych i nie tylko) otrzymać staż i przeszkolenie a potem pracę.
pokaż więcej...
Jola Pleszczyńska
08 sierpień 2023 09:46
Moim zdaniem należy się minus 5 gwiazdek. Od roku czasu fundacja szukała pracy dla mojego niepełnosprawnego syna. Oczywiście po blisko 8mies poszedł do pracy na staż w sklepie charytatywnym i na tym się skończyło. Po trzytygodniowym dzwonieniu do Pani Koordynator i zostawieniu wiadomości "będziemy się chyba komunikować przez internet" - telefon się odezwał. Pani załatwiła mi kolejną wizytę w fundacji. Przyszłam tam aby dowiedzieć się żebym sobie znalazła "nową fundację, może oni znajdą mu pracę".

Nie pozdrawiam.
pokaż więcej...
Anna Mazepus
07 maj 2023 14:22
pokaż więcej...
Jakub Cieślak
04 kwiecień 2023 06:47
Do końca marca 2023 r. uczestniczyłem w projekcie "Work on" w warszawskim oddziale Fundacji. Kiedy to piszę, jest początek kwietnia. Celem projektu jest wprowadzenie osób z niepełnosprawnością (takich jak ja) na otwarty rynek pracy. Pracy jeszcze wprawdzie nie znalazłem, ale jest realna szansa, że niedługo będę pracował. Sprawa jest rozwojowa, bliska mi osoba będąca prawnikiem postanowiła, że znajdzie pracę dla mnie. Można powiedzieć - po nitce do kłębka, Fundacja Sustinae pomogła mi pośrednio w tym, że dziś znajduję się w znacznie lepszej, jeśli chodzi o perspektywy zawodowe, sytuacji niż przed udziałem w projekcie. To, co udział w projekcie dał mi w sposób bezpośredni to natomiast: nowe doświadczenia, nowe umiejętności, konkretny certyfikat (specjalista z Excela), a także bardzo dobrej jakości CV, które mogę bez wstydu pokazywać potencjalnym pracodawcom (to CV przekazałem również wspomnianemu wcześniej prawnikowi). Miałem też trochę trudniejszych chwil (zwłaszcza emocjonalnie), ale nie jest to dla mnie minus, bo traktuję te chwile jako doświadczenie, które może przydać się w przyszłości. Ze współpracy z osobami z warszawskiego oddziału fundacji jestem naprawdę zadowolony.
pokaż więcej...
Harley Janusz
27 wrzesień 2022 22:04
pokaż więcej...
Monika Węgrzyn
09 czerwiec 2022 18:06
Brałam udział w dwóch projektach Fundacji. Zdobyłam super doświadczenie i umiejętności, które wciąż mi się przydają. Bardzo polecam!
pokaż więcej...
Izydor Podkanski
11 maj 2022 15:13
Ok. Bardzo miła obsługa. Ogólnie polecam
pokaż więcej...
Krzysztof kęska
05 styczeń 2022 16:16
Polecam
pokaż więcej...
Oliwia Jamróg
28 październik 2021 18:05
Dzięki fundacji sustinae miałam możliwość odbycia stażu, który dał mi możliwość poznania super ludzi i zdobycia doświadczenia :) dodatkowo kontakt z osobami, które pomogły mi z formalnościami oceniam wzorowo. Pani Iwonka jest wspaniałą kobietą, z którą spotkania są niesamowicie inspirujące i naładowane pozytywną energią. Potrafi słuchać i daje możliwość wygadania się :D (ze mną napewno było jej ciężko, ale mam nadzieje, że dała radę). Pani Ilonka, niesamowicie sympatyczna i ciepła osoba. Przejście przez wszelkie formalności związane z projektem, były dzięki niej pestką. I najważniejsza osoba, która opowiedziała mi o projekcie i zachęciła do udziału w nim to Pani Agnieszka :) Wszystko co zostało przedstawione i obiecane, spełniło się. Dzięki takim projektom miałam szanse na wejście na rynek pracy i zdobyłam niezbędne doświadczenie. Oby więcej takich projektów i ludzi, którzy z pasją wykonują swoją prace. WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJE I ŻYCZĘ DALSZEGO ROZWOJU :)
pokaż więcej...
Tatiana Reznikowa
12 październik 2021 15:29
Polecam organizację Sustinae! Zespół jest bardzo miły i sympatyczny) organizują różne szkolenia, warsztaty, znaleźli mi staż w dziedzinie którą chciałam, prawda firma w której miałam staż mnie nie zatrudniła, z tych powód że na chwile tą nie potrzebowali jeszcze jednego pracownika. Daję cztery gwiazdki z tego powodu że jednak pracę znalazłam sama :-) ale różne doświadczenia zdobyłam. Więc dziękuję! I pozdrawiam!
pokaż więcej...
Małgorzata Kafara
10 wrzesień 2021 16:09
Nie polecam. Robią szkolenia, niby podnoszą kwalifikacje a na końcu proponują staż w sklepie obuwniczym. Gdzie jak bym chciała to już dawno bym tam pracowała, a nie bujała się na jakimś stażu. Do tego nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji, te szkolenia robią chyba tylko dla siebie, żeby sami mieli co robić. Ale żeby trochę wysiłku włożyć w to żeby znaleźć po tym jakiś lepszy staż to już za bardzo by się musieli wysilic. Nie pozdrawiam
pokaż więcej...
Tomasz Pietruszka
27 kwiecień 2021 13:54
Zdecydowanie polecam współprace z Fundacją Sustinae. Znalazłem tutaj wsparcie w rozwoju kariery jak i osobistym. Fundacja sfinansowała kursy, warsztaty oraz staż po którym zostałem zatrudniony w firmie. Pracownicy fundacji są bardzo przyjaźni i oferują bardzo profesjonalną pomoc.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Fundacja Sustinae

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Sustinae
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości