Fundacja Sustinae

8 ocen
Harley Janusz
27 wrzesień 2022 22:04
pokaż więcej...
Monika Węgrzyn
09 czerwiec 2022 18:06
Brałam udział w dwóch projektach Fundacji. Zdobyłam super doświadczenie i umiejętności, które wciąż mi się przydają. Bardzo polecam!
pokaż więcej...
Izydor Podkanski
11 maj 2022 15:13
Ok. Bardzo miła obsługa. Ogólnie polecam
pokaż więcej...
Krzysztof kęska
05 styczeń 2022 16:16
Polecam
pokaż więcej...
Oliwia Jamróg
28 październik 2021 18:05
Dzięki fundacji sustinae miałam możliwość odbycia stażu, który dał mi możliwość poznania super ludzi i zdobycia doświadczenia :) dodatkowo kontakt z osobami, które pomogły mi z formalnościami oceniam wzorowo. Pani Iwonka jest wspaniałą kobietą, z którą spotkania są niesamowicie inspirujące i naładowane pozytywną energią. Potrafi słuchać i daje możliwość wygadania się :D (ze mną napewno było jej ciężko, ale mam nadzieje, że dała radę). Pani Ilonka, niesamowicie sympatyczna i ciepła osoba. Przejście przez wszelkie formalności związane z projektem, były dzięki niej pestką. I najważniejsza osoba, która opowiedziała mi o projekcie i zachęciła do udziału w nim to Pani Agnieszka :) Wszystko co zostało przedstawione i obiecane, spełniło się. Dzięki takim projektom miałam szanse na wejście na rynek pracy i zdobyłam niezbędne doświadczenie. Oby więcej takich projektów i ludzi, którzy z pasją wykonują swoją prace. WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJE I ŻYCZĘ DALSZEGO ROZWOJU :)
pokaż więcej...
Tatiana Reznikowa
12 październik 2021 15:29
Polecam organizację Sustinae! Zespół jest bardzo miły i sympatyczny) organizują różne szkolenia, warsztaty, znaleźli mi staż w dziedzinie którą chciałam, prawda firma w której miałam staż mnie nie zatrudniła, z tych powód że na chwile tą nie potrzebowali jeszcze jednego pracownika. Daję cztery gwiazdki z tego powodu że jednak pracę znalazłam sama :-) ale różne doświadczenia zdobyłam. Więc dziękuję! I pozdrawiam!
pokaż więcej...
Małgorzata Kafara
10 wrzesień 2021 16:09
Nie polecam. Robią szkolenia, niby podnoszą kwalifikacje a na końcu proponują staż w sklepie obuwniczym. Gdzie jak bym chciała to już dawno bym tam pracowała, a nie bujała się na jakimś stażu. Do tego nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji, te szkolenia robią chyba tylko dla siebie, żeby sami mieli co robić. Ale żeby trochę wysiłku włożyć w to żeby znaleźć po tym jakiś lepszy staż to już za bardzo by się musieli wysilic. Nie pozdrawiam
pokaż więcej...
Tomasz Pietruszka
27 kwiecień 2021 13:54
Zdecydowanie polecam współprace z Fundacją Sustinae. Znalazłem tutaj wsparcie w rozwoju kariery jak i osobistym. Fundacja sfinansowała kursy, warsztaty oraz staż po którym zostałem zatrudniony w firmie. Pracownicy fundacji są bardzo przyjaźni i oferują bardzo profesjonalną pomoc.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Fundacja Sustinae

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Sustinae
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości