Asystent/ Asystentka Dyspozytora

Miejsce pracy: Katowice
Region: Śląskie
Osoba bedzie odpowiedzialna za: efektywne zarzadzanie wlasna flota transportowa na terenie USA, skuteczna optymalizacja tras I kosztow transport, koordynowanie pracy kierowcow, dbalosc o serwis swiadczonych uslug logistycznych,, umiejetnosc pracy w sytuacja stresowych I pod presja czasu, umiejetnosc szybkiego podejmowania decyzji, doostarczanie informacji szybko, rzeczowo i w zrozumialy sposob, znajomosc rynku transportowego bedzie dodatkowym atutem. Warunek konieczny biegla znajomosc jezyka angielskiego w mowie i pismie. Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV w jezyku angielskim.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 1 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Oferty pracy Leading Carrier, Inc

Asystent/Asystentka Dyspozytora
19 godzin temu z lento.pl

Podobne oferty pracy:

Asystent/Asystentka Dyspozytora Nowe

Osoba bedzie odpowiedzialna za: efektywne zarzadzanie wlasna flota transportowa na terenie USA, skuteczna optymalizacja tras I kosztow transport, koordynowanie pracy kierowcow, dbalosc o serwis swiadczonych uslug logistycznych,, umiejetnosc pracy w s

2023-03-20 03:01:17
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Leading Carrier, Inc
Dzisiaj z lento.pl

Asystent spedytora/Spedytor

Oferujemy stałą pracę w charakterze spedytora w firmie zajmującej się transportem morskim, kolejowym, samochodowym i lotniczym. Praca umożliwiająca duży rozwój, stabilna, ciekawa i dobrze płatna. Wymagana znajomość języka angielskiego. Więcej..

2023-03-19 17:11:24
Unity Logistics
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Referent ds obrotu materiałami (magazynier)

Zakres obowiązków:prowadzenie mgazynu, wydawanie i przyjmowanie towaru, materiałów, praca na komputerze, ewidencjonowanie danych w programie magayznowym, znajomość programu EXCELL Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: o

2023-03-17 18:41:17
do 4000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Walcownia blach batory spółka z ograniczoną...
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Spedytor Drogowy

Manbroker SP. z o.o. dla firmy świadczącej kompleksowe usługi na rynku międzynarodowym i krajowym w zakresie spedycji morskiej, lądowej i powietrznej poszukuje osób do pracy na stanowisku:Spedytor DrogowySP/2023/KATObowiązkiKompleksowa obsługa klient

2023-03-17 10:59:55
ManBroker Sp. z o. o 
5,0 
3 dni temu z gowork.pl

Spedytor / Spedytorka

Twój zakres obowiązków, Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie kontrahentów;, Organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych w ruchu krajowym i międzynarodowym;, Planowanie oraz nadzór nad sprawnym przebiegiem zleceń transportowych;, Bieżący..

2023-03-14 15:40:31
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
AS-TRANS sp. z o.o
6 dni temu z pracuj.pl

Spedytor Krajowy

Omida S.A czołowa polska firma z branży TSL. Laureat wielu prestiżowych nagród m.in. diamenty Forbesa. W związku z rozwojem struktur i stałym wzrostem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytor Krajowyjeżeli..

2023-03-13 09:02:19
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Omida S.A
7 dni temu z hrlink.pl

Spedytor międzynarodowy

Omida S.A czołowa polska firma z branży TSL. Laureat wielu prestiżowych nagród m.in. diamenty Forbesa. W związku z rozwojem struktur i stałym wzrostem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytor Międzynarodowyjeżeli..

2023-03-13 09:02:19
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Omida S.A
7 dni temu z hrlink.pl

Spedytor Krajowy

Zadania: - organizacja transportów samochodowych całopojazdowych i częściowych, - nadzorowanie procesu transportu i jego rozliczanie, - bezpośrednia współpraca z przewoźnikami i kierowcami, - pozyskiwanie nowych zleceń/Klientów - dbanie o wysoką jako

2023-03-12 05:15:26
Omida S.A
8 dni temu z goldenline.pl
Aplikuj na stanowisko:
Asystent/ Asystentka Dyspozytora
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości