Praca Poznań

29 590 ofert pracy

Nocki 21-5 praca dodatkowaNowe

Obowiązki:Osoba odpowiedzialna jest za wykładanie towaru tj słodyczy, kosmetyków, przekąsek słonych, asortymentu szkolnego w markecie. Praca dorywcza, kilka razy w tygodniu/ miesiącu w zależności..

Dzisiaj z fallwork.pl

Magazynier w godz. 16-20Nowe

Obowiązki:- załadunek / rozładunek aut - obsługa paleciaka - przenoszenie paczekWymagania:- chęć do pracy - brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej - dyspozycyjnośćOferujemy:- umowę..

Dzisiaj z fallwork.pl

Pracownik produkcji przy ul.PasjonatówNowe

Obowiązki:-sprawdzanie stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w procesie szlifowania - oczyszczanie stołu obrabiarki sprężonego powietrza - szlifowanie naddatku asortymentuWymagania:-dyspozycyjność..

Dzisiaj z fallwork.pl

Wykładanie towaru 22-6 do końca miesiąca!Nowe

Obowiązki:Chcesz w prosty sposób zdobyć doświadczenie zawodowe i przy okazji dodatkowo zarobić? Zgłoś się do Nas na wykładanie towaru na różnych działach sklepu wielobranżowego. Musisz tylko..

Dzisiaj z fallwork.pl

Pakowanie czekoladek 23-24.05.2016Nowe

Obowiązki:Firma zajmująca się produkcją przepysznych czekoladek i słodkich pralinek potrzebuje pracowników odpowiedzialnych za pakowanie oraz etykietowanie wyrobów czekoladowych. Pracownicy będą..

Dzisiaj z fallwork.pl

Kasjer/ Kasjerka FranowoNowe

Obowiązki:Zakres obowiązków: osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.Wymagania:-..

Dzisiaj z fallwork.pl

Pakowanie czekoladek 23-24.05.2016Nowe

Obowiązki:ZLECENIE TYLKO DORYWCZE! TYLKO DN. 23-24.05 10-18 Firma zajmująca się produkcją przepysznych czekoladek i słodkich pralinek potrzebuje pracowników odpowiedzialnych za pakowanie oraz etykietowanie..

Dzisiaj z fallwork.pl

Pracownik działu HR ze znajomością j. niemieckiegoNowe

Obowiązki:- kontakt z niemieckimi partnerami agencji - doradztwo w zakresie usług HR - leasing pracowniczy - obsługa zapytań i przygotowywanie ofert - reprezentowanie Agencji na rynku niemieckim i..

Dzisiaj z fallwork.pl

KOORDYNATOR PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH - OPIEKUN...Nowe

Obowiązki:- Kompleksowa obsługa projektu - Prowadzenie procesów rekrutacyjnych w odpowiedzi na potrzeby Klienta - Prowadzenie kompleksowej obsługi w zakresie administracji personalnej zatrudnionych..

Dzisiaj z fallwork.pl

Praca wakacyjna- SPRZEDAWCA W M1Nowe

Obowiązki:- obsługa kasy i terminalu płatniczego - profesjonalna obsługa Klienta - utrzymywanie czystości na stanowisku pracyWymagania:- aktualna książeczka sanepidu - zaangażowanie i chęć do..

Dzisiaj z fallwork.pl

Magazynier w godz. 4-8 ranoNowe

Obowiązki:Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie załadunek oraz rozładunek aut z paczkami kurierskimi.Wymagania:-sprawność fizyczna WARUNEK KONIECZNY -dyspozycyjność..

Dzisiaj z fallwork.pl

Praca przy załadunku aut 14.30-19.30Nowe

Obowiązki:-załadunek i wyładunek aut z paczek kurierskich -elementy dźwigania -praca przy linii automatycznejWymagania:-sprawność fizyczna - dyspozycyjność w godzinach 14.30-19.30 badz 4-8 od..

Dzisiaj z fallwork.pl

Pracownik produkcji- darmowy dojazd z RatajNowe

Obowiązki:-sprawdzanie stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w procesie szlifowania - oczyszczanie stołu obrabiarki sprężonego powietrza - szlifowanie naddatku asortymentuWymagania:-dyspozycyjność..

Dzisiaj z fallwork.pl

Kasjer tylko w weekendyNowe

Obowiązki:Poszukujemy kasjerów weekendowo do marketu w galerii King Cross. Praca od zaraz. Nie wymagamy doświadczenie, gdyż gwarantujemy szkolenie.Wymagania:- wykształcenie minimum średnie - dyspozycyjnośćOferujemy:-..

Dzisiaj z fallwork.pl

Towarowanie nocą 22-6Nowe

Obowiązki:-wykładanie towaru na dziale ze słodyczami i przekąskami słonymiWymagania:- dyspozycyjności w godzinach nocnych- dorywczo kilka razy w miesiącu - aktualna książeczka sanepidOferujemy:-stawka..

Dzisiaj z fallwork.pl

Kasjer/ka pełny etat od 1.05Nowe

Obowiązki:- obsługa i przygotowywanie do pracy kasy fiskalnej, - obsługa klientów sklepu w zakresie płatności za towar, - realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych,Wymagania:- książeczka..

Dzisiaj z fallwork.pl

Wykładanie towaru-dorywczoNowe

Obowiązki:-Wykładanie towaru w sklepie na dziale nabiał/warzywa/słodycze bądź drogeria -Dbanie o porządek w miejscu pracy -Dbanie o właściwą ekspozycję towaru zgodnie z obowiązującymi procedurami..

Dzisiaj z fallwork.pl

Kasjer/ka dorywczo w M1Nowe

Obowiązki:- obsługa klientów, kasy fiskalnej i terminali płatniczych,Wymagania:- AKTUALNEJ książeczki sanepidowskiej - pozytywnego nastawienia, - odpowiedzialności, - chęci do pracy w weekendyOferujemy:-..

Dzisiaj z fallwork.pl

KIEROWNIK DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓWNowe

Obowiązki:Opis stanowiska: nawiązywanie kontaktów i pozyskiwanie kluczowych klientów firmy, negocjowanie warunków współpracy, sporządzanie raportów i analiz, reprezentowanie firmy podczas spotkań,Wymagania:wykształcenia..

Dzisiaj z fallwork.pl

Sprzedawca King Cross- weekendyNowe

Obowiązki:- Obsługa kasy i terminalu płatniczegoWymagania:- Aktualna książeczka sanepidu - dyspozycyjnośc do pracy w różnych godzinach w weekendyOferujemy:-stawka 9,35zł na rękę - szkolenie..

Dzisiaj z fallwork.pl

Pracownik marketu- wykładanie towaru dorywczoNowe

Obowiązki:Na chwilę obecną poszukujemy osób do pracy, które będą odpowiedzialne za pracę w markecie sieciowym na franowie. Praca kilka razy w miesiącu "na telefon". Polega ona na wykładaniu..

Dzisiaj z fallwork.pl

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI - AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJNowe

Obowiązki:Zakres obowiązków: • Realizacja procesów rekrutacyjnych • Aktywne pozyskiwanie Kandydatów • Prowadzenie dokumentacji • Kontakt oraz utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz..

Dzisiaj z fallwork.pl

Praca wakacyjna- Kasjer/ka KING CROSSNowe

Obowiązki:Sprzedawca w galerii KING CROSS - praca na wakacje od zaraz Poszukuję osób z ks. sanepid do pracy w markecie na stanowisku kasjera sprzedawcy. Praca od zaraz. Gwarantujemy szkolenie kasjerskie..

Dzisiaj z fallwork.pl

Specjalista ds. kontaktów na rynku niemieckimNowe

Obowiązki:Poszerzanie rynku odbiorców (B2B) na rynku niemieckim w zakresie leasingu pracowniczego oraz rekrutacji specjalistycznych Profesjonalne doradztwo usługowe Aktywna sprzedaż produktów z portfolio..

Dzisiaj z fallwork.pl

Kasjer pełen etat (bony gratis)Nowe

Obowiązki:Poszukujemy kasjerów (bez doświadczenia również) do pracy na kasie w galerii M1 Praca na pełen etat, poł etat, czy też tylko w weekendyWymagania:-aktualnej ksiązeczki sanepidu - dyspozycyjnośc..

Dzisiaj z fallwork.pl

MAGAZYNIER W FIRMIE KURIERSKIEJNowe

Obowiązki:- rozładunek i załadunek aut kurierskich - praca przy taśmie (układanie przesyłek w odpowiednich odstępach według standardów firmy) - sortowaniu przesyłek - ewentualna obsługa paleciakaWymagania:-..

Dzisiaj z fallwork.pl

Pracownik produkcji ok. DopiewaNowe

Obowiązki:-sprawdzanie stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w procesie szlifowania - oczyszczanie stołu obrabiarki sprężonego powietrza - szlifowanie naddatku asortymentuWymagania:Wymagamy..

Dzisiaj z fallwork.pl

Pracownik produkcji PoznańNowe

Obowiązki:FallWork Sp. z o.o. (6231) Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta firmy produkcyjnej z Poznania poszukujemy kandydatów na stanowisko..

Dzisiaj z fallwork.pl

Sprzedawca King CrossNowe

Obowiązki:Oferujemy zatrudnienie w godz. od 8-22 (zmiany od 5 do 12 godzin dziennie) lub w innym wymiarze godzinowym ustalonym przez Ciebie. Można pracować na zmianie krócej lub dłużej w innych..

Dzisiaj z fallwork.pl

Pracownik ds szlifowania półautomatycznegoNowe

Obowiązki:Pracownik odpowiedzialny jest za: - sprecyzowanie stanu technicznego urządzeń -posługiwanie się wiertarką, szlifierką oraz polerką - dźwiganie asortymentu ściągnięty z linii produkcyjnejWymagania:-dyspozycyjności..

Dzisiaj z fallwork.pl

Zatrudnię Organizatorów do Płatnych Domówek! 

Hej! Rozkręcamy teraz apkę mobilną i potrzebujemy osób/ studentów do organizowania płatnych domówek w celu jej promowania w Poznaniu. Byłbyś/aś zainteresowany/a lub znasz kogoś kto mógłby..

Aplikuj przez Nuzle

Monter Konstrukcji Stalowych - pracownik ogólnobudowlany 

Borga Sp. z o.o.pokaż opis

Producent hal stalowych poszukuje kandydatów na stanowisko: MONTER HAL STALOWYCH PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY Opis stanowiska: Montaż HAL STALOWYCH na terenie Polski, Szwecji, Czech, Słowacji, Finlandii..

Aplikuj przez Nuzle
Oferta sponsorowana

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

Zadania: aktywne pozyskiwanie klientów oraz doradztwo w zakresie ceny i sposobów sprzedaży mieszkań rozpoznawanie potrzeb klientów i dopasowywanie ofert nieruchomości do ich preferencji przygotowywanie oferty handlowej i prezentowanie nieruchomości w

praca.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości