Opiekunka Łódź

88 ofert pracy

Opiekunka osób starszych -Wielka Brytania,Wyskie...

Blue Globalpokaż opis

W Blu Global wierzymy, że zrozumienie różnic pomiędzy krajami w Europie powoduje, że nasze podejście do klienta oraz osługa jaką proponujemy będzie bardziej spersonalizowana dając większe możliwości..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Poszukujemy kobiet do pracy w charakterze opiekunki

GoWorkpokaż opis

Miejsce zlecenia: okolice Neumünster Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech, jeżeli znasz język Niemiecki w stopniu komunikatywnym, masz doświadczenie..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Opiekun/Opiekunka osób starszych w Niemczech

BeTeCare Sp z oo Sp.kpokaż opis

Firma BeTeCare poszukuje opiekunów/opiekunki osób starszych w Niemczech. Oferujemy: • Zarobki do 1400 € netto plus bonusy • Legalną pracę – zatrudnienie w oparciu o jedną umowę zlecenie..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekunka osób starszych

EPSN Workforce Poland dla Naszego Klienta - sieci 26 domów opieki Sussex Healthcare (różne lokalizacje w Sussex) - ponownie poszukujemy Opiekunów Osób Starszych z doświadczeniem w opiece nad osobami..

5 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekunka osób starszych

Zatrudnimy na umowę zlecenie opiekunkę w miejscowości Donzdorf – na 2 miesiące, wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego Podopieczna: Wiek: 86 (rocznik 1931) Wzrost: 155 cm Waga:..

10 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekunka do pani Helgi, ok. Stuttgartu, od 08.10

Avoriapokaż opis

Avoria, Agencja Pracy Tymczasowej ogłasza nabór na stanowisko Opiekunka Osób Starszych w Niemczech Do legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z całej Polski Oferta od 08.10 – 10.12 Miejscowość:..

22 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekunka osób starszych - super oferta!

Adiutorpokaż opis

Miejsce pracy: Landshut 84032 Opis podopiecznego: 89-letnia pani AnnaCierpi na problemy z poruszaniem, często leży, porusza się na wózku inwalidzkim lub przy balkoniku, nie ma konieczności dźwigania..

23 dni temu aplikuj przez Nuzle

Opiekunka do Pana w Norymbergii 319/0117

Pan z Parkinsonem, inkontynencją, po wylewie, osłabiony. Porusza się z pomocą, ryzyko upadku, pomaga w transferach. Dezorientacja co do miejsca czasu i osób. Osłabiony wzrok i słuch. Pan jest osobą..

26 dni temu aplikuj przez Nuzle

Niania na 4-5h do rocznego chłopca

pokaż opis

Witam serdecznie! Jestem mamą rocznego Synka i już niebawem kończy mi się urlop macierzyński - wracam do pracy. Potrzebuję uczciwej, cierpliwej Niani, która zajmie się moim Synkiem..

31 dni temu z niania.pl

Niania dla rocznej dziewczynki

pokaż opis

Szukam niani dla rocznej dziewczynki, Łódź-Widzew. Praca dorywcza dwa razy w tygodniu po 8-9 godzin + kilka godzin dodatkowo w tygodniu w zależności od potrzeby (do ustalenia). Praca płatna do10..

32 dni temu z niania.pl

opiekunka do dziecka

32 dni temu z olx.pl

DORADCA / OPIEKUN Klienta Łódź - OSTATNIE...

pokaż opis

Profi Credit Polska S.A. KIM JESTEŚMY? Jesteśmy jedną z największych firm pożyczkowych. Na polskim rynku prowadzimy swoją działalność od 2004 roku, jako prężnie funkcjonująca i stale rozwijająca się firma. Spółka stale zatrudnia wykwalifikowanych fa

33 dni temu z gumtree.pl

Opieka nad roczną dziewczynką

pokaż opis

Potrzebuję opieki nad córeczką, dwa razy w tygodniu po 8 godzin od rana. Dziecko raczkuje, nie ma alergii, lubi spacery

33 dni temu z niania.pl

Opiekunka do dziecka 11msc Łódź Retkinia

pokaż opis

Szukam opiekunki dla 11 miesięcznego dziecka - chodzi głównie o odebranie go ze żłobka i pilnowanie do czasu powrotu rodziców, w razie potrzeby opieka w trakcie dnia podczas choroby

33 dni temu z gumtree.pl

Doradca Opiekun Klienta Łódź Ostatnie Dni...

33 dni temu z olx.pl

Opiekunka do osoby starszej poszukiwana

36 dni temu z olx.pl

Opiekunka do osoby starszej poszukiwana

pokaż opis

Poszukuję osoby do opieki nad 88 letnią panią mieszkającą w bloku w Łodzi, Bałutach. Opieka w formie dyżurów po 48 godz co 2 dni. Stawka za dyżur 194 złote . W ramach obowiązków: czynności higieniczno pielęgnacyjne,przygotowanie posiłków, podawanie l

37 dni temu z gumtree.pl

Opiekun medyczny

EPSN Workforce Poland dla Naszego Klienta - sieci 26 domów opieki Sussex Healthcare (różne lokalizacje w Sussex) - ponownie poszukujemy Opiekunów Osób Starszych z doświadczeniem w opiece nad osobami..

37 dni temu aplikuj przez Nuzle

Niania/gosposia

38 dni temu z olx.pl

Starszy Opiekun w Żłobku - praca na pełny...

pokaż opis

Żłobek Nr 22 w Łodzi (ul. Lelewela 11) poszukuje osoby na stanowisko: Starszego Opiekuna. Wymagane wykształcenie wyższe: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika wieku dzieciecego, pielęgniarstwo, położn

38 dni temu z gumtree.pl

pomoc przy opiece nad 3 dzieci

pokaż opis

Witam, potrzebuję pomocy przy opiece nad 3 dzieci (wiek dzieci: 4,5 roku, 3,5 roku i 2 lata) od poniedziałku do czwartku w godzinach 15.00-21.00. Pomoc polegałaby na odebraniu dzieci z..

38 dni temu z niania.pl

opiekunka do dziecka Lodz Srodmiescie

40 dni temu z olx.pl

Opiekun osoby starszej

pokaż opis

Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 1680 PLN Zakres obowiązków Opiekowanie sie i wspieranie osób starszych, rozpoznawanie mozliwości i ograniczeń osób starszych, rozpoznawanie potrzeb osób starszych

40 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Opiekunka do starszej pani od końca września

Avoriapokaż opis

Avoria, Agencja Pracy Tymczasowej ogłasza nabór na stanowisko Opiekunka Osób Starszych w Niemczech Do legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z całej Polski Oferta od ok. 28.09 na 2 miesiące..

40 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praca dla OPIEKUNKI W LEINGARTEN !!

Meavita24pokaż opis

Poszukujemy opiekunkę dla małżeństwa z Leingarten z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz prawem jazdy. Podopieczny jest spokojny, miły oraz cierpliwy. Karmiony jest pozajelitowo, porusza..

40 dni temu aplikuj przez Nuzle

Pomoc w opiece nad dziewczynkami wczesnoszkolnymi

pokaż opis

Poszukujemy osoby do pomocy w opiece nad dwiema dziewczynkami w wieku 6,5 roku – I klasa oraz 8,5 roku – III klasa szkoły podstawowej. Lokalizacja: Radogoszcz-Wschód. Zależy nam, aby..

40 dni temu z niania.pl

Pomoc w opiece nad dziewczynkami wczesnoszkolnymi

pokaż opis

Poszukujemy osoby do pomocy w opiece nad dwiema dziewczynkami w wieku 6,5 roku – I klasa oraz 8,5 roku – III klasa szkoły podstawowej. Lokalizacja: Radogoszcz Wschód. Zależy nam, aby osoba ta odbierała je ze szkoły, w domu przypilnowała aby odrabiały

41 dni temu z gumtree.pl

Opiekunka do dziecka lub osoby starszej

pokaż opis

Jestem osobą odpowiedzialną z doświdczeniem w opiece

41 dni temu z niania.pl

Szukam opiekunki dla 3,5 letniej córki ,odbieranie...

pokaż opis

Szukam opiekunki z doświadczeniem dla 3,5 letniej córeczki,odbieranie córki z przedszkola o godzinie 13:30 i opieka do 16:30 a w razie choroby opieka nad dzieckiem w domu .Córka uczęszcza do przedszkola na ulicy Retkińskiej w Łodzi a mieszkanie jest

42 dni temu z gumtree.pl

Merchandiser - Opiekun Sklepu

pokaż opis

Zakres zadań na stanowisku:*Zarządzanie produktami/markami w podległych sklepach zgodnie z polityką firmy*Wykładanie towaru na półki - praca fizyczna*Pełnienie roli Ambasadora - osoba pierwszego kontaktu dla Klienta i Personelu Sklepu, budowanie dług

43 dni temu z gumtree.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości