Architekt Łódź

10 ofert pracy

Analityk Biznesów Systemów InformatycznychNowe

Magellan S.Apokaż opis

Magellan jest częścią międzynarodowej grupy bankowej BFF. Magellan S.A. oraz Banca Farmafactoring wspólnie tworzą jedną z największych i najszybciej rozwijających się instytucji, dostarczających..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Przedstawiciel Handlowy ds. Systemów GPS

Solid Securitypokaż opis

Solid Security - niekwestionowany lider w dziedzinie zabezpieczeń technicznych, firma z polskim kapitałem, z powodzeniem funkcjonująca od 1991 roku na terenie całego kraju. Obecnie prowadzimy rekrutację..

3 dni temu aplikuj przez Nuzle

Inżynier Projektant w branży konstrukcyjno...

Poyry Polandpokaż opis

Do głównych zadań Projektanta należeć będzie: Projektowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych w projektach realizowanych w międzynarodowym zespole inżynierów. Osobom, które dołączą do..

27 dni temu aplikuj przez Nuzle

Inżynier Projektant w branży mechaniczno -...

Poyry Polandpokaż opis

Do głównych zadań Projektanta należeć będzie: Projektowanie instalacji rurociągowych i konstrukcji stalowych w projektach krajowych i międzynarodowych dla przemysłu: chemicznego, celulozowo-papierniczego..

27 dni temu aplikuj przez Nuzle

Inżynier Projektant Elektryk

Poyry Polandpokaż opis

Do głównych zadań Projektanta Elektryka należeć będzie: Projektowanie instalacji elektrycznych dla inwestycji przemysłowych z naciskiem na projekty wykonawcze, a w szczególności: •projektowanie..

27 dni temu aplikuj przez Nuzle

Inżynier Projektant Automatyk

Poyry Polandpokaż opis

Do głównych zadań Inżyniera Projektanta Automatyka należeć będzie: Projektowanie instalacji automatyki obiektowej dla inwestycji przemysłowych z naciskiem na projekty wykonawcze, a w szczególności:..

27 dni temu aplikuj przez Nuzle

Monter Ociepleń Budynków,wykończenia wnętrz

Rozwijająca się firma przyjme osoby do prac na ocieplenia na terenie łodzi i okolic praca na cały sezon dla doświadczonych ,możliwość zakwaterowania,PŁATNOŚĆ OD PRZEROBU *200zł premi za pełny..

113 dni temu aplikuj przez Nuzle

Projektant / projektantka odzieży

pokaż opis

Projektant / projektantka odzieży ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Współtworzenie i projektowanie ubrań i akcesoriów zgodnych z linią stylistyki brandu, • Dobór materiałów, kolorów i akcesoriów do kolekcji, • Monitoring jakości wykonania projektu od momentu p

121 dni temu z gumtree.pl

Zostań rekruterem ! Projekt "Szansa dla...

124 dni temu z olx.pl

Instalator-Serwisant systemów lokalizacji i...

pokaż opis

Witaj,Jeśli tu jesteś, to znaczy, że prawdopodobnie szukasz pracy, albo postanowiłeś zmienić dotychczasowe miejsce pracy.Jeśli to czytasz, to już wiesz, że szukamy kogoś, kto zasili nasze szeregi.A kim jesteśmy?Firmą z branży telemetrycznej.Brzmi dzi

126 dni temu z gumtree.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości