Praca Mechanik samochodowy Zabrze

Znaleźliśmy 3 oferty

Mechanik samochodowy

2026-08-08 21:05:12
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
trawell
Aplikuj szybko z Nuzle  

Mechanik samochodowy

2026-10-02 11:42:13
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
Q service Castrol GRAND AUTO - SEBASTIAN...
22 dni temu z pracuj.pl 

Mechanik samochodowy

2026-09-23 10:42:29
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
BERNADETTA PAWLETKO DASH
pracuj.pl
Podobne oferty pracy
Oferta sponsorowana

Pracownik wymiany opon w samochodach osobowych...

2026-10-21 22:30:04
APN Praca za granicą
Holandia
aplikuj.pl
Oferta sponsorowana

Mechanik samochodowy - praca w Niemczech (K/M)...

2026-10-17 10:25:09
Audit HR
nofluffjobs.com

Mechanik Samochodowy - Ekspert (f/m/d) - Volkswagen...

2026-10-23 11:42:11
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
PORSCHE INTER AUTO POLSKA SP. Z O. O
Wczoraj z pracuj.pl 

Program Stażowy - Mechanik Samochodowy (f/m/d)...

2026-10-16 12:42:08
PORSCHE INTER AUTO POLSKA SP. Z O. O
8 dni temu z pracuj.pl 

Mechanik samochodowy stacji dealerskiej (K/M)

2026-10-06 08:41:04
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
Czajka-Auto sp. z o. o
Bytom +11km
18 dni temu z pracuj.pl 

Mechanik samochodowy

2026-10-01 11:41:50
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA ADAR S.C. WAWRZYNIAK...
Bytom +11km
23 dni temu z pracuj.pl 

Mechanik Samochodowy / Mechaniczka Samochodowa

2026-09-30 11:20:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
24 dni temu z praca.pl 

Mechanik Samochodowy / Mechaniczka Samochodowa

2026-09-30 11:20:24
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
24 dni temu z praca.pl 

Osoba na stanowisko samodzielnego mechanika samochodowego

2026-09-23 11:42:11
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
LUPUS OLIVIER WILK
Knurów +12km
pracuj.pl

Mechanik samochodowy stacji dealerskiej BMW (K/M)

2026-10-21 16:43:29
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
BMW Sikora
Mikołów +16km
3 dni temu z pracuj.pl 

Mechanik samochodowy lub wulkanizator

2026-10-15 15:55:09
od 40 zł/godz. brutto
Szop Pracz
Katowice +18km
9 dni temu z facebook.com 

Specjalista/ka serwisu pojazdów elektrycznych

2026-10-14 12:41:55
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
Firma Wanicki Sp. z o. o
Katowice +18km
10 dni temu z pracuj.pl 

Pomocnik mechanika samochodowego

2026-10-13 10:41:48
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
SZEKAND International Transport
Katowice +18km
11 dni temu z pracuj.pl 

Pomocnik mechanika samochodowego (K/M)

2026-10-11 08:40:41
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
Czajka-Auto sp. z o. o
Chorzów +18km
13 dni temu z pracuj.pl 

Pomocnik mechanika samochodowego

2026-10-06 08:41:04
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
Czajka-Auto sp. z o. o
Chorzów +18km
18 dni temu z pracuj.pl 

BRYGADZISTA / MECHANIK SAMOCHODOWY (k, m)

2026-09-29 06:59:19
Przedsiębiorstwo komunikacji samochodowej... 
5,0 
Sosnowiec +24km
25 dni temu z gowork.pl 

Mechanik samochodowy

2026-06-26 21:05:13
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
PolProtec
Mikołów +16km
Aplikuj szybko z Nuzle  

Mechaniczka / Mechanik samochodowy

2026-10-19 15:50:04
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
od 4806 do 9000 zł/mies. brutto
Będzin +25km
5 dni temu z praca.pl 

Specjalista ds. usług motoryzacyjnych

2026-10-17 09:55:08
MAGNUS GARAGE
7 dni temu z facebook.com 

Mechanik obróbki skrawaniem/mechanik samochodowy... Nowe

2026-10-24 05:25:11
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
Sedulus Sp. z o. o
Dingolfing, Niemcy
Dzisiaj z infopraca.pl 

Mechanik Samochodowy (m/k/n) – Holandia | Do...

2026-10-23 21:25:11
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
SternJob
Holandia
Wczoraj z infopraca.pl 

Mechanik Utrzymania Ruchu (K/M) - możliwość przyuczenia

2026-10-21 15:42:17
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
Arche Consulting Sp. z o.o... 
5,0 
3 dni temu z pracuj.pl 

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu- Elektromechanik

2026-10-20 20:19:01
PsiBufet
4 dni temu z talentdays.pl 

Pracownik w branży automotive

2026-10-10 09:55:08
14 dni temu z facebook.com 

Mechanik / Mechaniczka w Dziale UR (K/M/N)

2026-10-02 14:42:04
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
Iron Force Poland Sp. z o.o 
4,9 
22 dni temu z pracuj.pl 

Mechanik – Dział utrzymania ruchu (M/K/X)

2026-10-02 13:41:55
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
NMC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
22 dni temu z pracuj.pl 

Mechanik / Mechaniczka Samochodowy/a

2026-09-28 10:59:19
WC SERWIS SP. Z.O.O
26 dni temu z gowork.pl 

Pracownik Utrzymania Ruchu (Elektryk-Mechanik)...

2026-09-23 08:40:40
Umowa o pracęRodzaj pracy: Stała
Sor-Drew S.A 
5,0 
pracuj.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Pracodawcy szukają kandydatów

Dodaj swoje CV i daj się znaleźć pracodawcom.
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Mechanik samochodowy Zabrze

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 100 957 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy