Podobne oferty pracy

Sprzedawca - Kasjer | Pławieńska

Czaplinek Sprzedawca - Kasjer | Pławieńska - ZP, 78-550

2024-06-15 17:05:08
Biedronka
2 dni temu z pracawbiedronce.pl

Kasjer/sprzedawca

Zakres obowiązków:Przyjmowanie, układnie i sprzedaż towarów Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznychInne wymagania: Mile widziane doświadcznie

2024-06-11 18:41:30
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Phu adela jakub małecki
6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Sprzedawca - Kasjer | Borne Sulinowo

Borne Sulinowo Sprzedawca - Kasjer | Borne Sulinowo - ZP, 78-449

2024-06-08 17:05:10
Biedronka
9 dni temu z pracawbiedronce.pl

Kasjer/sprzedawca Borne Sulinowo

Firma GOLDEN SERWIS Sp. z o.o. zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży od 2007 roku w zakresie leasingu pracowniczego poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko: kasjer/sprzedawca w Borne Sulinowoul. Sosnowa 3Obowiązki:obsługa

2024-06-07 05:25:46
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Golden Serwis Sp. z o.o
10 dni temu z infopraca.pl

Sprzedawca na Stoisku Mięsnym / Продавець у м'ясному...

Sprzedawca na Stoisku Mięsnym / Продавець у м 'ясному відділі4261112Obowiązki Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę Wynagrodzenie zawsze w terminie Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Karta zakupowa z okazji świąt Atrakcyjny program ubezp

2024-06-04 11:00:31
STOKROTKA sp. z o. o
13 dni temu z gowork.pl

Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ

Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ4253883Obowiązki Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę Wynagrodzenie zawsze w terminie Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Karta zakupowa z okazji świąt Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie Dofinansowa

Sprzedawca - Kasjer | Barwice

Barwice Sprzedawca - Kasjer | Barwice - ZP, 78-460

2024-05-20 17:05:03
Biedronka
28 dni temu z pracawbiedronce.pl

2024-05-20 11:13:00
STOKROTKA
28 dni temu z stokrotka.pl

Staż z urzędu pracy Sprzedawca

Opis zadań:Obsługa klienta, rozładunek dostaw, dokładanie towaru Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Stypendium brutto: 1 790,3 PLNRodzaj umowy:Nie dotyczyOpis oferty:Oferta dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracySposób apliko

2024-05-13 18:41:30
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
35 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim