Vilea Property Boutique

5 ocen
Magdalena Kużbiel
13 marzec 2024 10:30
Mieliśmy przyjemośc współpracowac z Panią Edytą Kalogereas przy sprzedaży naszego domu. Współpraca z Panią Edytą była rewelacyjna! Cała transakcja została dokonana w expresowym tempie. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie, przejęcie wszelkich obowiązków spoczywających na sprzedającym. Dziękuję i polecam serdecznie.
pokaż więcej...
Dorota Laskowska
06 marzec 2024 11:18
Zdecydowanie polecam współpracę z Agencją VILEA, a zwłaszcza z Panią Agatą Paśniewską i Panią Anetą Szymczyk. Wysoki profesjonalizm i pełne zaangażowanie, a przy tym bardzo miły i bezpośredni kontakt. Pomimo piętrzących się trudności doprowadziły transakcję do końca. Bardzo dziękuję i jeszcze raz szczerze polecam!!!
pokaż więcej...
Mateusz Śliwka
01 marzec 2024 00:20
Szczerze polecam współpracę z biurem nieruchomości Vilea, a zwłaszcza z Panią Martą. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu udało mi się znaleźć dom, który idealnie spełnił moje oczekiwania. Cały proces zakupu przebiegł sprawnie i szybko, a dzięki stałej dostępności Pani Marty czułem się zaopiekowany na każdym etapie transakcji. To zdecydowanie najlepszy wybór dla tych, którzy szukają nie tylko nieruchomości, ale również rzetelnej i pomocnej obsługi. Pani Marto - raz jeszcze dziękuję! :)
pokaż więcej...
Katarzyna Juchnikowska
24 luty 2024 09:32
Mieliśmy z mężem niedawno nieprzyjemność korzystać z usług tej agencji. Agentka, z którą współpracowaliśmy była skrajnie niekompetentna, wydawała się wręcz niezainteresowana sprzedażą mieszkania. Nie potrafiła odpowiedzieć na żadne z zadanych jej pytań o mieszkanie. Jestem jeszcze w stanie zrozumieć niewiedzę, ale najgorszy był brak odpowiedniej reakcji. Po zapewnieniu, że przekaże nasze pytania właścicielowi mieszkania i wróci do nas z odpowiedziami, nie odzywała się przez kilka dni, po czym dzwoniła i nie poruszała w ogóle interesujących nas kwestii. Musieliśmy kilka razy się przypominać, żeby ostatecznie uzyskać jakąkolwiek odpowiedź. Nie czuliśmy się w ogóle zaopiekowani, sami musieliśmy się o wszystko zatroszczyć i o wszystkim pamiętać. Agentka zamiast pomagać, wręcz przeszkadzała w kupnie mieszkania. Cały proces kupna trwał bardzo długo właśnie przez brak komunikacji z agentką. Na sam koniec jeszcze, już przy przekazaniu mieszkania, agentka chciała nam je wydać bez kompletu kluczy i kodu do klatki. Gdyby nie fakt, że bardzo podobało nam się wybrane mieszkanie, zrezygnowalibyśmy z niego, żeby nie musieć już mieć do czynienia z tą skrajną niekompetencją, przez którą zmarnowaliśmy dużo czasu i nerwów.
pokaż więcej...
Jaroslaw Wojcik
26 styczeń 2024 21:18
Decyzję o sprzedaży mieszkania podjąłem w czasie wakacji w Polsce. Nie było czasu na jakiekolwiek studiowanie tematu, więc zwróciłem się do agencji Vilea, której biuro mieści się w Wilanowie w bardzo bliskim sąsiedztwie mojego mieszkania. Po wejściu do biura przywitała mnie Pani Aneta Szymczyk i tak zaczęła się bardzo owocna współpraca. Ponieważ mieszkam na stałe w Kanadzie, więc byłem całkowicie zdany na usługi Pani Anety bez możliwości działania osobiście na terenie Warszawy. Dzięki imponującemu zaangażowaniu ze strony Pani Anety i z lekką pomocą różnicy czasu między Warszawą, a Montrealem miałem wrażenie, że utrzymujemy kontakt praktycznie 24 godziny na dobę. Wszystko odbyło się tak sprawnie, jak sobie to wyobrażałem w najlepszym scenariuszu. Pani Aneta wykazała się dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem i była kompetentna w sprawach merytorycznych. Dodatkowo Pani Aneta wykazała się dużą kurtuazją i dużą kulturą osobistą w różych sytuacjach napotkanych po drodze.

Polecam gorąco usługi Pani Anety każdemu, kto chce sprawnie i w przyjaznej atmosferze sfinalizować transakcję tego typu. Dziękuję bardzo Pani Anecie!
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Vilea Property Boutique

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vilea Property Boutique
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości