Podobne oferty pracy

Oferta sponsorowana

Konsultant ds. Planowania Finansowego Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Twój zakres obowiązków - pozyskiwanie klientów, - sprzedaż ubezpieczeń na życie, - organizacja pracy własnej i kalendarza spotkań, - planowanie rozwoju swojego biznesu i dążenie do sukcesów zawodowych, - prowadzenie własnego biznes

2024-02-23 07:30:03
Prudential Polska sp. z o .o
Dzisiaj z aplikuj.pl

PILNE!-> Praca w szkołach -> Psycholog...

W związku z dynamicznym rozwojem firma szkoleniowa z Krakowa zatrudni pedagogów / psychologów / trenerów z terenu całej Polski do nawiązania współpracy stałej bądź epizodycznej przy realizacji warsztatów dla uczniów i rodziców w szkołach na terenie w

2024-02-22 13:15:01
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Ośrodek Profilaktyki
3,8
Wczoraj z lento.pl

Poszukiwany trener instruktor karate Lublin

Poszukujemy trenera karate, w języku polskim, Lublin i okolice. S.P. Oświata-Lingwista w Lublinie ul. H. Kołłątaja 5/3B, 20-006 Lublin Prosimy o przesłanie CV na adres @

2024-02-21 12:24:24
OświataLingwistaLublin
2 dni temu z lento.pl

Trener wewnętrzny na czas zastępstwa

Wymagania dla oprogramowania interfejsowego - Aplikacje Gabinetowe (e-Zwolnienia)

2024-02-13 16:39:06
ZUS Oddział w Lublinie
2,9
10 dni temu z zus.pl

Trener/ka języka angielskiego

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów - minimum 15h wolnych tygodniowo;- dobra organizacja pracy;- znajomość języka angielskiego poziom B2 i więcej;- pogo

2024-01-26 12:48:03
KN Education Sp. z.o.o
28 dni temu z umcs.pl

Trener - Specjalista ds. szkoleń technicznych

Twój zakres obowiązków, Co będziesz robić?, , • tworzyć materiały i programy szkoleniowe w oparciu o dokumentację techniczną naszych produktów,, • planować i przeprowadzać szkolenia dla pracowników naszej firmy,, • wspierać pracowników firmy we..

2024-01-24 10:40:41
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
REDATS Sp. z o.o
4,6
30 dni temu z pracuj.pl

Trener/szkoleniowiec

Fundacja „Fundusz Inicjatyw” realizuje wysokiej jakości szkolenia, przekazujące praktyczną wiedzę mającą zastosowanie na rynku pracy. Poszukujemy trenerów/szkoleniowców z obszarów: • marketing • księgowość, finanse, podatki • BHP • HR • ekologia • IT

2024-01-22 14:39:49
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Fundacja Fundusz Inicjatyw
32 dni temu z lento.pl

Trener Programowania dla dzieci i młodzieży

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów Doświadczenie w programowaniu w jednym z języków: C#, Java, Python lub C++. Mile widziana znajomość Minecraft, Scratch l

2024-01-17 12:48:02
GIGANCI PROGRAMOWANIA sp. z o.o
37 dni temu z umcs.pl

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów Fundacja „Fundusz Inicjatyw” realizuje wysokiej jakości szkolenia, przekazujące praktyczną wiedzę mającą zastosowanie na rynku pracy

Fundacja quot;Fundusz Inicjatyw quot;

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Trener Lublin

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 72 470 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy