Transportir Limited Polska Sp Zoo

5 ocen
Michał Żeńca
31 styczeń 2023 13:04
Tak wolno pracującej firmy nie spotkałem. Serio, żenada. I tekst: jak się panu nie podoba to może pan jechać. Ok, jadę dalej.
pokaż więcej...
Sos S88
03 styczeń 2023 10:23
Znając temat od podszewki powiem tak, tam nie ma cudotwórców, pretensje należy kierować do tych co zlecaja transport, à nie do magazynu, nikt stamtąd nie wysyła zaproszeń i nie ma radochy z przetrzynywania kierowcow, naprawdę! nie mówię że tam idealnie gra wszystko ale tam tańczą jak zagrają ze... Wschodu.. Pozdrawiam wszystkich kierowców, może brak przewoznikow zmusi do lepszej organizacji pracy :)
pokaż więcej...
Robert Sz
10 listopad 2022 18:26
Ta jedna gwiazdka oznacza -10. Porażka, zero komunikacji z kierowcą, kogo nie zapytasz nic nie wie, magazynier jest od załadunku a od rozładunku już drugi. Nie wspomnę o dziale logistycznym.. Omijać szerokim łukiem "To nie Żart"
pokaż więcej...
Patrycja
05 październik 2022 12:58
To jest moja ulubiona firma w okolicy. Duży parking, można spokojnie wykręcić pauzę 24 h. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pani w biurze zawsze uśmiechnięta. BARDZO SZYBKIE ROZŁADUNKI. Polecam i oby więcej takich firm. Życzę wszystkim cierpliwości oraz pozytywnego nastawienia.
pokaż więcej...
Maxim Kazinsky
15 kwiecień 2022 11:59
Daję jedną gwiazdkę, bo nie ma możliwości żadnej, albo ujemnej. Burdel na kółkach, i to mocno wypaczonych. Nie ma znaczenia, że przyjeżdża się na czas w awizacji, bo i tak się czeka, czasem kilka godzin. Później oczekiwanie na dokumenty, 2-3 godziny nie są rzadkością. Brak dostępu do toalety. Wszyscy tu mają czas. Firma-przechowalnia dla niepełnosprytnych.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Transportir Limited Polska Sp Zoo

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transportir Limited Polska Sp Zoo
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości