Tokarz CNC / Frezer CNC - praca w Niemczech! Kiel!

Miejsce pracy: Szczecin
Region: Zachodniopomorskie
ProTeam to Firma z dużym doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku technologii tworzyw sztucznych i wyrobów metalowych. Od lat jesteśmy ważnym partnerem dla naszych zagranicznych kontrahentów. Marka proTeam jest jedną z najbardziej liczących się i rozpoznawalnych w branży. Jesteśmy cenieni za terminowość, niezawodność oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Tokarz CNC / Frezer CNC. Zatrudnienie będzie miało miejsce poza granicami kraju, okolica Kilonii - Niemcy . Wymagamy doświadczenia w pracy przy tokarce lub frezarce CNC. Oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki oraz stabilność zatrudnienia.

Wymagania:
- doświadczenie minimum 2 lata przy obsłudze frezarki albo tokarki CNC (wystarczy jedno z nich)
- znajomość przynajmniej jednego z oprogramowań: Haidenhain, Winmax, Ultimax (w przypadku frezera), Sinumerik (w przypadku tokarza)
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym prostą komunikację w pracy - trzeba zrozumieć przekazywane zadanie.

Jeśli jesteś tokarzem albo frezerem CNC lub też potrafisz pracować na obu maszynach oraz spełniasz powyższe wymagania - dzwoń lub wysyłaj CV!

Zapraszamy do kontaktu!

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest proTeam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Szczecinie, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie za numerem KRS 000 - pokaż numer telefonu - 0000686592

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do proTeam zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełna treść obowiązku informacyjnego zamieszczona jest na naszej stronie internetowej w zakładce "Ochrona Danych".
Aplikuj na stanowisko:
Tokarz CNC / Frezer CNC - praca w Niemczech! Kiel!
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości