TESCO POLSKA SP Z O O

2 oceny
henryk
13 wrzesień 2018 16:52
To co jest wyżej napisane to szczera prawda. Najpierw pracowałem przy wykładaniu towary na umowę zlecenie przez firmę Jobman a następnie zaproponowano mi pracę na etacie w Tesco. Zostałem zatrudniony i bardzo tego żałuję. Pracowałem uczciwie aż pot po mnie spływał, posiadałem uprawnienia do obsługi wszystkich wózków jezdniowych, które były w tym markecie a pomimo tego po 2 miesiącach zostałem zwolniony. Dlaczego? Kierowniczka działu "suchego" p. Anna M. nie potrafiąc podać konkretnych zarzutów wnioskowała o zwolnienie mnie. Duży w tym udział miała jej przyjaciółka p. Kamila P. ( jej zastępca). W tym czasie szefowa marketu przebywała na urlopie a zastępująca ją p. Daria nadała sprawie bieg nie konsultując swojej decyzji z innymi kierownikami. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że odmówiono mi możliwości przeprowadzenia konfrontacji z osobami, które rzekomo skarżyły się na mnie. Moim zdaniem żadnych skarg nie było. Ostrzegam wszystkich, którzy chcięliby podjąć pracę w Tesco w Międzyrzeczu przed fałszem i obłudą, niektórych wpływowych osób tam pracujących. Nikt nie będzie się z Tobą liczył. Niekompetentne i niedouczone kierowniczki (nie wszystkie) zatrują Ci życie a następnie zwolnią z pracy bez powodu.
Pokaż więcej
Plusy:
Brak
Pokaż więcej
Minusy:
Niekompetentne kierownictwo. Brak zaufania do kadry kierowniczej. Brak stabilności zatrudnienia. Obiecanki bez pokrycia.
Pokaż więcej
Oszukany
13 wrzesień 2018 10:36
Tesco w Międzyrzeczu to market, w którym jest więcej kierowników niż podstawowych pracowników. Niestety ale niektórzy z tych kierowników (czytaj kierowniczek) są żenująco niskich lotów. Szczególnie na działach tzw. "suchych". Jak wygląda market każdy może sam zobaczyć i ocenić. Puste półki a na tych, na których jest towar panuje totalny bałagan. Pod tym względem to obecnie najgorszy market w Międzyrzeczu!!! Nie daj się zwieść, że zostaniesz profesjonalnie przeszkolony. Masz podpisać szkolenie stanowiskowe, którego nie będzie. Tam nie docenia się pracowitości. O Twoim losie decyduje nie zaangażowanie w pracy i umiejętności tylko "kolesiowskie układy". Dzisiaj pracujesz ale jutro możesz dostać wypowiedzenie bez podania przyczyny. Stanowczo odradzam podjęcia pracy w Tesco w Międzyrzeczu.
Pokaż więcej
Plusy:
Chyba tylko dla tych co mają układy i potrafią "ściemniać" w pracy.
Pokaż więcej
Minusy:
Brak stabilności zatrudnienia. Zarządzanie przez nieprofesjonalną kadrę kierowniczą.
Pokaż więcej
klient
13 wrzesień 2018 12:39
@Oszukany 13 wrzesień 2018 10:36 Masz rację. Tesco Międzyrzecz to totalny syf dla klientów i pracowników. Myślą, że wykładanie towaru i ewentualnych swoich pracowników zastąpią najemnikami z Agencjami Pracy Tymczasowej. Nie radzę zatrudniania się w tej firmie. Zwolnią swojego pracownika bez zmrużenia oka. Kierowniczki dla ratowania swojego tyłka zawsze zwolnią zwykłego pracownika bez względu na to, czy jest dobry czy nie. W tym markecie nie obowiązuje zasada tworzenia zgranego, dobrego zespołu pracowniczego. Jest to najgorszy pod każdym względem market w Międzyrzeczu. Nawet "Biedronki" biją Tesco na łeb. Tam nie brakuje towaru na półkach.

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o TESCO POLSKA SP Z O O

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TESCO POLSKA SP Z O O
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości