TERMAT Sp. z o.o.

5 ocen
Mateusz Pawlak
09 listopad 2022 19:45
Organizacja 5+ lecz chęci i umiejętności operatorów (nie wszystkich )2=
pokaż więcej...
Henryk Sienkiewicz
11 październik 2022 11:44
Firma trochę na uboczu trochę mało miejsca na manewry pełnowymiarowym zestawem ale jest okej chłopaki się starają. Obok na tym samym placu myjnia i stacja kontroli pojazdów również dla dużych aut.
pokaż więcej...
Ryszard Reniowski
01 wrzesień 2022 13:52
Szybki rozładunek wesoła ekipa.
pokaż więcej...
Iwona
27 maj 2022 16:12
Zero kontaktu. Człowiek dzwoni 100 raz na różne numery tel, a i tak nikt nie odbiera.Nie można się doprosić anu faktur ani własnych pieniędzy!!!!! TRAGEDIA!
pokaż więcej...
chojnowsky
12 styczeń 2022 18:38
Ta firma to jakiś przekręt. Oszukują na każdym kroku. Złożyłem zamówienie na komin, który miał być dostępny w ciągu kilku dni. Czekam drugi miesiąc. Pieniądze oczywiście zapłacone, na podstawie proformy. Oszukują od 4 tygodni, że wyślą mejla z konkretną datą dostawy i statusem zamówienia. Dzwonie co 3 dni i słyszę ze "zaraz damy znać", zero odzewu. Oszuści, omijać szerokim łukiem. Dawno nie spotkałem się z taką nierzetelnością. Gdybym miał takich handlwocow to wszystkich zwolniłbym dyscypilnarnie. Czy tam jest jakiś szef?Daje im jescze trochę czasu, pozniej zgłaszam sprawę w odpowiednie miejsce. Uważajcie.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o TERMAT Sp. z o.o.

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TERMAT Sp. z o.o.
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości