Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Swarzędzu

5 ocen
Mato yutube
28 styczeń 2023 17:22
Świetna szkoła, jedynie nauczyciele przez okrągłe 45 min. nie dopuszczają do głosu.
pokaż więcej...
Maya Hashimari
18 styczeń 2023 14:58
Super szkoła, minus za to że

w-f z młodszymi klasami
pokaż więcej...
Patrycja Szkudlarek
09 wrzesień 2022 19:26
Wszystko ładnie pięknie tylko brak zejścia z wiaduktu z wózkiem uniemożliwia to dostania się do szkoły . Na terenie szkoły świetnie zrobione przejście z nowej części budynku do starej części spokojnie można wjechać z wózkiem .
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Swarzędzu

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Swarzędzu
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości