Szkoła Muzycznych Talentów Kwinta

5 ocen
Bartłomiej Perlinski
19 czerwiec 2023 18:11
Polecam. Bardzo dobre podejście do dzieci i umiejętność rozwijania pasji w nich. To chyba najlepiej obrazuje szkołę.
pokaż więcej...
Bartlomiej
19 czerwiec 2023 18:06
Fajny sposób na spełnienie dziecięcych marzeń, będąc już dorosłym. Kadra szkoły "Kwinta" miała wystarczająco dużo cierpliwości, żeby wytłumaczyć mi jakie błędy popełniam, co robię dobrze, a co źle, oraz doradzić dalsze kroki w celu opanowania gitary.
pokaż więcej...
Marek W
17 czerwiec 2023 09:46
Córeczka bardzo lubi zajęcia. Lubi grać. Bardzo lubi swoją nauczycielkę. Nie może doczekać się kolejnych zajęć oraz spotkania w wakacje.
pokaż więcej...
Wojciech Zabierowski
16 czerwiec 2023 17:31
Mogę z cała mocą polecić naukę w tej szkole. Dzieci moje uczą się trzy lata ale pięknie grają, znają nuty i tak naprawdę potrafią umilić czas podczas spotkań rodzinnych swym graniem. Zajecia prowadzone przez prawdziwego muzyka, dzieci uwielbiaja swoją nauczycielkę.
pokaż więcej...
Ewa Niedziela-Bednarek
16 czerwiec 2023 16:43
Straszne podejście do dzieci ma dyrektorka tej szkoły. Na koncercie końcowym mówi dziecku, że nie umie grać i nie wystąpi. Na świadectwie ukończenia roku dziecko ma 5. Podczas osobistej rozmowy jest nie miła, brak kultury i zwraca się do osoby dorosłej na ty. Dzień przed koncertem dyrektorka dzwoniła potwierdzić uczestnictwo syna w imprezie oraz zaproponować półkolonie. Odmówiłam uczestniczenia w nich ponieważ syn ma już zaplanowane wakacje. A dzisiaj nagle dziecko po 2 latach nauki w tej szkole nie umie grać i jest" leniwe"- słowa dyrektorki , żeby zagrało na koncercie. Nadmienia, iż za każdy miesiąc nauki płaciłam po 160zł, a na koniec roku szkolnego dziecko się popłakało zamiast wyjść zadowolone po koncercie z chęcią kontynuacji nauki. Zdecydowanie nie polecam tej placówki.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Szkoła Muzycznych Talentów Kwinta

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Muzycznych Talentów Kwinta
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości