Staż w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Opole
Region: Opolskie
PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Staż w Dziale Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska

- Przygotowanie wymaganej dokumentacji technicznej
- Współpraca z zespołem inwestycyjno-produkcyjnym- wsparcie w projektach
- Analiza procesu produkcyjnego w tym generowanie działań usprawniających
- Współpraca z działem utrzymania ruchu w celu utrzymania parku maszynowego w dobrej kondycji

Wymagania stanowiska

- Wykształcenie kierunkowe- automatyka, elektronika itp.
- Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
- Umiejętności organizacyjne, analityczne
- Szybkość w podejmowaniu decyzji

Oferujemy

- Pracę w firmie nastawionej na rozwój pracowników
- Podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień
- Dobre wynagrodzenie
- Pakiet benefitów: dofinansowanie dojazdu do pracy, kartę MultiSport, kartę LUX MED, dofinansowanie do nauki.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH
Przekazując swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Paretti Sp. z o. o Sp. K., z siedzibą w Opolu (45-064), ul. Kołłątaja 9/2, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w tytule ogłoszenia. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Kołłątaja 9/2, Opole. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, jednak nie dłużej niż 3 lata, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Przekazując swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Paretti Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Opolu (45-064), ul. Kołłątaja 9/2, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

Oferty pracy PARETTi Sp. z o.o. Sp. k

Pracownik Produkcji
2 dni temu z app.hrappka.pl
Monter konstrukcji stalowych
2 dni temu z app.hrappka.pl
Elektryk/ Elektromonter
2 dni temu z app.hrappka.pl
Ślusarz/Pomocnik ślusarza
2 dni temu z app.hrappka.pl
Specjalista ds. Kontroli Jakości
2 dni temu z app.hrappka.pl

Podobne oferty pracy:

Praca jako kierowca TAXI Nowe

Zostań kierowcą TAXI w 24 godziny i zarabiaj 6-8 tysięcy miesięcznie! Aplikuj

2023-12-11 11:00:06
FLOW APPS sp. z o.o
Dzisiaj z gowork.pl

Podlasie S. A. zatrudni przewoźników, cały kraj! Nowe

Podlasie S. A. oddział Kalisz zatrudni przewoźników z zestawami (ciągnik + naczepa) o ładowności 24 tony, istnieje również możliwość podpięcia Naszej naczepy Oferujemy: - korzystne warunki finansowe, - stałą pracę w transporcie krajowym, -..

2023-12-11 07:45:53
PODLASIE S.A
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Spedytor międzynarodowy

Zadania:Pozyskiwanie nowych kontrahentów w Polsce i w EuropieUtrzymywanie stałych relacji z klientamiPrzygotowywanie wycen i negocjowanie cen z klientami i przewoźnikamiCodziennie korzystanie z giełd transportowych (TimoCom oraz Trans.eu)Wymagania:Po

2023-12-10 11:53:36
Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z jobs.pl

Opole! Magazynier - zatrudnienie od zaraz!

Oferujemy:wsp ółpracę od wtorku do soboty w godzinach 00:00-08:00 lub od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-19:00,stawkę podstawową wynoszącą 24 - 27 zł/h brutto,zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,wsp ółpracę z firma będącą liderem na polskim

2023-12-10 11:53:34
Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z jobs.pl

Kierowca ciągnika siodłowego

Zakres obowiązków:Transport towarów po terytorium polski oraz krajów Schengen, nadzorowanie załadunków i rozładunków towarów, pilnowanie dokumentacji przewozowej, zabezpieczanie towaru na czas transportu. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie:

2023-12-08 18:41:05
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Firma Transportowo-Usługowa WOTRANS Krzysztof...
3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Kierownik Utrzymania Ruchu

Twój zakres obowiązków, Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń poprzez ich systematyczną konserwację oraz planowanie i wykonywanie niezbędnych prac remontowych,, Nadzór nad Magazynem Części Zamiennych,, Zapewnienie prawidłowych i zgodnych z..

2023-12-08 14:40:28
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o 
5,0 
3 dni temu z pracuj.pl

Magazynier części zamiennych w dziale Utrzymania...

Wymagania stanowiska

2023-12-07 17:07:03
PARETTi Sp. z o.o. Sp. k
4 dni temu z app.hrappka.pl

Magazynier Pakowacz

Jako Magazynier Pakowacz będziesz odpowiedzialny za: Obsługę sztaplarki (preferowane uprawnienia UDT) Właściwe rozmieszczenie wyrobu gotowego, dokonywanie przerzutów magazynowych Dbałość o porządek na stanowisku pracy i powierzone narzędzia pracy Pra

2023-12-07 15:50:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Knauf Interfer Aluminium Sp. z o.o 
5,0 
4 dni temu z praca.pl
Aplikuj na stanowisko:
Staż w Dziale Utrzymania Ruchu
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości