SPL dla PW SPZOZ w Warszawie

10 ocen
AGNIESZKA EWA ŁĘCZYCKA
28 styczeń 2023 15:56
Bardzo dobra przychodnia ALE ODRADZAM DR TOMASZA DĄBROWSKIEGO LEKARZA PIERWSZEGO KONTAKTU. DZIWIĘ SIĘ ŻE TAKA DOBRA PRZYCHODNIA ZATRUDNILA LEKARZA KTÓRY ODMAWIA ZWOLNIENIA MIMO PRZYCZYN OCZYWISTYCH. NIE BĘDĘ WDAWAĆ SIĘ W SZCZEGÓŁY ILE ZDROWIA MNIE KOSZTOWAŁA WIZYTA U TEGO NIBY LEKARZA.
pokaż więcej...
Michal P
25 styczeń 2023 11:07
Panie pracujące na rogu Nowowiejskiej i Waryńskiego zwyczajnie nie odbierają telefonów. "Wszystkie linie są zajęte"... zadzwoniłem do rejestracji specjalnie będąc jednocześnie w holu przy samej rejestracji i panie nie przerywają swoich rozmów na takie bzdury jak odbieranie telefonów od pacjentów. DO WYWALENIA NA ZBITY PYSK NIEROBY!
pokaż więcej...
Joanna Jasińska
18 styczeń 2023 23:23
pokaż więcej...
Sebastian Melon
18 styczeń 2023 09:59
Żenada, cztery dni nikt nie odbiera telefonu. Dzwonisz pierwszy raz w danym dniu odzywa się automat . Dzwonisz o raz drugi to i automat ma wy....ne.
pokaż więcej...
Monika
08 grudzień 2022 21:18
Albo miałam fart, albo zmieniają się na plus, bo trzy lata temu było tam fatalnie. Wtedy okulistka się na mnie wydarła, że nie wzięłam okularów i w ogóle miała focha, że przyszłam, a pielęgniarka rzucała papierami. Teraz udało mi się dodzwonić "zaledwie" po paru tygodniach wydzwaniania, kiedy już wreszcie dostałam właściwy nr telefonu od przemiłego, ale bardzo zaspanego pana z infolinii. Bez problemu ustalili mi dogodny termin. Fakt, że miałam tylko mierzone ciśnienie i robione badanie u okulisty, ale razem z wystawieniem orzeczenia trwało wszystko niecałą godzinę. Ani przede mną, ani po mnie nie było tłumu, zaledwie parę osób. Personel był tym razem bardzo sympatyczny, a Pani w pokoju 205 była przemiła, bardzo życzliwa i pomocna. Nie dam 5 gwiazdek tylko dlatego, że cały czas jest problem z dodzwonieniem się, ponadto ciężko w ogóle uzyskać aktualne dane kontaktowe. I nie odpowiadają na e-maile.
pokaż więcej...
dupid tuca
08 listopad 2022 18:07
Dyrekcja tej placówki powinna polecieć z hukiem z zajmowanych stołków. Totalny brak szacunku dla pacjenta - kontakt telefoniczny z rejestracją to jakaś parodia, szkoda że nie śmieszna.
pokaż więcej...
Artur Głowacki
21 październik 2022 12:17
Jedyna możliwość kontaktu, to: tam-tamy, sygnały dymne lub telepatyczne, ale wówczas prawdopodobnie via Krzysztof Jackowski z Człuchowa. Muszą być wybitnymi konserwatystami, bo ynalazek Grahama Bella nie jest im znany.
pokaż więcej...
Dawid Raczek
27 lipiec 2022 10:00
Nie można się dodzwonić, na miejscu brak informacji gdzie należy się zarejestrować. Najpierw stałem 10 min do jednych drzwi, usłyszałem żebym szedł do gabinetu obok, po godzinie czekania usłyszałem informacje, że z tym skierowaniem do tego gabinetu gdzie byłem na początku. Finalnie nic nie załatwiłem
pokaż więcej...
Pawel K.
21 lipiec 2022 10:23
Dostałem skierowanie na badania okresowe do tej przychodni.Organizacja pracy w tej placówce jest fatalna. Już samo dodzwonienie się i umówienie stanowi nie lada wyzwanie, bo po prostu przez większość dnia nikt nie odbiera. Badania mogłyby zająć godzinę-półtorej. Zajęły pięć godzin, z czego dwie godziny czekałem aż przyjdzie okulista, który na dodatek się spóźnił. Ludzie sobie radzą jak mogą, normą jest rezerwacja kilku kolejek naraz. Człowiek myśli, że przed nim jeszcze jedna osoba i wchodzi, a tutaj pojawiają się trzy kolejne i oświadczają, że oni mieli zajętą kolejkę.Jedną gwiazdkę do oceny dodaję za personel. Wszystkie osoby, z którymi się zetknąłem były sympatyczne, kompetentne i normalne. Tak naprawdę to nawet im współczuję, że muszą na codzień pracować w tym bałaganie.
pokaż więcej...
Ola Rek
18 maj 2022 11:35
Badania okresowe w tej przychodni to jakaś pomyłka. Kompletny brak szacunku do ludzi i pracodawców. Umawianie na jedną godzinę całego legionu ludzi, kompletny brak organizacji, kilometrowe kolejki, będąc 4 h w przychodni uzyskałam tylko kartę do badań i skierowanie do lekarza orzecznika, który dopiero mnie skieruje na konkretne badania ‍♀️ Zostałam umówiona „z urzędu” do okulisty na godz. 14.15, ale „proszę się nie sugerować godziną, bo tam będą też inni pacjenci” ‍♀️ Żenujące. Ciekawe ile dni zajmie mi zrobienie tu badań.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o SPL dla PW SPZOZ w Warszawie

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPL dla PW SPZOZ w Warszawie
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości