Specjalista ds. rekrutacji staż, praca zdalna

Miejsce pracy: Lublin
Region: Lubelskie
Fundacja poszukuję Osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności
Dla Swojego Klienta poszukuję Kandydatów na stanowisko Młodszy Specjalista ds. rekrutacji ( staż) Praca zdalna
Zakres Obowiązków:
- rozmowy telefoniczne z Kandydatami odpowiadającymi na ogłoszenia
- wystawianie ogłoszeń związanych z pracą za granicą, nieruchomościami
- umawianie spotkań rekrutacyjnych,
- pomoc w organizacji dokumentacji potrzebnej do wyjazdu do pracy za granicą.
- pomoc w organizacji transportu i noclegów na miejscu pracy.
- wyjaśnianie kwestii aklimatyzacyjnych
Wymagania:
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- warunek konieczny
- mile widziane doświadczenie w pracy administracyjno- biurowej minimum 1 rok
- wykształcenie średnie
- mile widziana znajomość języka angielskiego ( bądź w trakcie nauki)
- dobra znajomość pakietu Office w szczególności excel
- zapraszamy Osoby wyłącznie z województwa Lubelskiego
Oferujemy:
- umowa Staż owa ( 3 miesiące) + praca
- w miłej atmosferze w młodym zespole.
Zapraszam do aplikowania poprzez portal Lento.pl i przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny
tel: 784 - pokaż numer telefonu - 784 153 879
Oferta w ramach Projektu współfinasowanego z PFRON " Kurs na niezależność II"
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi