Samorządowe przedszkole nr 163 im. heleny bechlerowej w krakowie

5 ocen
Paulina Ledwoń
02 lipiec 2023 13:01
Wspaniała placówka, świetna opieka , wiele aktywności dla.dzieci , polecam
pokaż więcej...
Borys Kabat
11 kwiecień 2023 09:38
Bardzo fajne przedszkole kiedyś chodziłem do tego przedszkola a nic się prawie nie zmieniło i nie trzeba zmieniać
pokaż więcej...
Daniel Iwaniuk
09 kwiecień 2022 21:19
Super przedszkole, wyjątkowe opiekunki, mnóstwo atrakcji dla dzieci.
pokaż więcej...
Zuzanna Nowak
31 maj 2020 20:24
Wspaniałe przedszkole, miłe i kreatywne panie, serdeczna atmosfera, doskonałe warunki. Przedszkole na 6+
pokaż więcej...
Karolina P
21 sierpień 2019 09:46
Fajne, dobrze zorganizowane przedszkole samorządowe. Przedszkole nie jest zbyt przepełnione, panie przedszkolanki z dobrym podejściem do dzieci, jedzenie przygotowywane na miejscu, sporo atrakcji (wycieczki, uroczystości przedszkolne, konkursy), bardzo otwarta na rodziców pani dyrektor.
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o Samorządowe przedszkole nr 163 im. heleny bechlerowej w krakowie

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samorządowe przedszkole nr 163 im. heleny bechlerowej w krakowie
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości