Jakoś przykro się czyta, jak niektórzy Uczniowie czy Absolwenci będąc w Ośrodku trzy, a czasem nawet więcej lat, gdzie przez ten czas nauki, część z nich miała tam jakby swój dom, po zakończeniu pobytu nie stać na nic więcej, jak tylko na negatywne opisy, sięgające czasem oczerniania.
Jestem absolwentką z przed kilku lat. Wtenczas też uczniowie czasem krytykowali, a najbardziej Ci którzy najwięcej "rozrabiali", a mimo to często, to oni najwięcej otrzymali wsparcia. Pewnie tak jest i dziś, tylko "wolność słowa" stała się smutna...
Ośrodek ten, to dobre miejsce! Pomocni ludzie. Miejsce dobre szczególnie dla osób z niepełnosprawnościami, potrzebujących dostosowanych warunków. Miejsca, gdzie można się uczyć, mieszkać, rehabilitować, rozwijać pasję, przyjaźnie. Sama tego doświadczyłam i b. dziękuję.
Nie wiem czy opinia zostanie opublikowana przez system, bo wczesniejsze próby opublikowania dobrego slowa, były odrzucane z uzasadnieniem w stylu: "próby marketingu". To nie reklama itp., ale moja opinia rzetelnie wystawiona.
Szkoda, że system, nie wertuje trochę bardziej negatywnego wydźwięku zamieszczanych tutaj opinii.
2004-2010, wspaniałe lata w gimnazjum i zawodówce. To był okres rozwoju szkoły do obecnego stanu, luźna atmosfera, cudowni ludzie i miliony wspomnień z tych wiecznie zatłoczonych korytarzy na przerwach.
Dobra szkoła i dobry ośrodek dla osób niepełnosprawnych z możliwością rehabilitacji oraz zamieszkania w internacie. Polecam to miejsce wszystkim, którym zależy na dobrze prowadzonym procesie wychowawczym.