PWSK

5 ocen
Michał Połomski
29 sierpień 2023 07:49
Firma PWSK dostarczyła nam rewelacyjne oprogramowanie Narzędziownia z modułem BHP, poprawiając efektywność naszych stoczniowych operacji. Dzięki niemu śledzimy stan magazynu BHP w czasie rzeczywistym, co podnosi poziom bezpieczeństwa pracowników. Zarządzanie narzędziami jest teraz wyjątkowo efektywne, eliminując straty czasu. PWSK oferuje doskonałe wsparcie techniczne, szybko reagując na nasze potrzeby. Ich zaangażowanie i profesjonalizm zasługują na wyróżnienie. Polecamy PWSK wszystkim w branży stoczniowej, jako partnera do poprawy zarządzania stanem magazynu BHP i narzędziami. To inwestycja, która przynosi realne korzyści.
pokaż więcej...
Społem Kalisz
02 sierpień 2023 08:23
Zdecydowanie mogę polecić firmę informatyczną PWSK.

Przebieg procesu wdrażania był bardzo profesjonalny, a zespół projektowy był bardzo zaangażowany. Wszelkie problemy były rozwiązywane natychmiastowo, co pozwoliło nam uniknąć większych opóźnień. Efektywność nowego systemu już teraz przynosi realne korzyści naszej firmie.
pokaż więcej...
Jan Szary
27 lipiec 2023 12:50
Program Narzędziownia bardzo pomógł usprawnić prace naszych magazynów. Jedna baza, kilka magazynów, przejrzystość wydań i stanów. Pracownicy firmy bardzo responsywni i otwarci na pomoc. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
pokaż więcej...
Marcin D
26 czerwiec 2023 08:20
Jestem niezwykle zadowolony z pracy firmy PWSK jako twórcy i dostawcy oprogramowania Narzędziownia. To doskonałe narzędzie do zarządzania stanem narzędziowni, magazynem oraz sprzętem, takim jak drukarki i kolektory. Program oferuje niezwykle przydatne funkcje, które znacznie ułatwiają nasze codzienne operacje. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, jakości oprogramowania oraz wsparcia, jakiego udziela firma PWSK. Gorąco polecam Narzędziownię jako skuteczne rozwiązanie dla zarządzania tymi elementami naszego biznesu.
pokaż więcej...
Mateusz Heluszka
20 czerwiec 2023 15:02
System Narzędziownia sprawdza się u nas doskonale, pomógł nam uporządkować magazyn narzędziowy oraz zapanować nad przestojami na produkcji, spowodowanymi brakiem narzędzi.

Pracownicy firmy PWSK są bardzo pomocni, pomagają we wdrażaniu systemu w firmie.

Przystępne ceny, możliwość poszerzenia pakietów w trakcie użytkowania.Polecam !
pokaż więcej...

Dodaj odpowiedź

Dodaj opinię o PWSK

Twoja ocena:
Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PWSK
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości