Moje dziecko chodziło do tego przedszkola. Normalność. To nie przedszkole ech-ach-och, jaki zaszczyt dla Państwa dzieci, że chodzicie do nas jak w pobliskim Misiu Czarodzieju. Polecam
Moim zdaniem jedno z lepszych (jak nie najlepsze) przedszkole w okolicy. Świetny personel i kadra. Syn uwielbia do niego chodzić, córkę też planuję tam zapisać.